şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: inek)(bkz: zurna)(bkz: aptal aşık)(bkz: iyi bir dost)

ne biçim nick altı lan bu? neyse düzeltelim:

zeki ve başarılı bir okul arkadaşımdır kendisi. iş hayatında da bu kadar başarılı olacağına inanıyorum. çalışma ve öğrenme şevkin hiç bitmez umarım. türkiye'nin senin gibi hekimlere ihtiyacı var, yolun açık olsun!
  • sohbeti pek bir keyif veren yazar. üstelik iyi bir dinleyici.
  • ooo alırım bir dal ömrün uzun, tomris erbaş bonusu ile..

sahi 15 yıl önce " beni yıkamazsınız." diyen alper gürlek hala yıkılmadı değil mi?

selçuk dağdelen büyüdü mü, büyüdü mü?

inek sayek hala kütüphaneye kapanmış halde değil mi? ben küçüleceğim diyen ama zaten minnacık olan paracı zafer aka ankara'nın en pahalı altın parmakları merso s serisini hala yenilemedi mi? ama zengin kalantor adam hep en son model merso'ya biner. binerde saatlerden zerre anlamaz, kolunda en fazla rolex batman. in house movement'ı çöp ama dinazor nereden bilsin. neyse daha fazla küçülmesin roger federer de rolex ci,sponsor olayını hiç karıştırmayın. volki de kaçıncı saç ekiminde lan.

zavallı osman kont geldi kont gidecek, kral olamadı hep kral ayakcısı olacak.. battaniyeci ne yapıyor battaniyeci? yorgan mı kaplıyor ? bülo'dan ceketi göbeğine sıkıştırıp göbek atma dersleri mi alacaklar tırnaklarınızı kesin? yahya'nın sonu golfte hazin oldu, hazinoğlu, ibo şov yolcusu .

özlediğim kadar hütf yazdırdı bana, sağ olsun var olsun.

ha neslihan dikmenoğlu şarap gibidir, hastasıyız, gelin olmuş gidiyorsun olsa bile hastasıyız.

kıskan nilgün kıskan ;)

format için kısaca:

okuldaşım, haliyle deli liyakat sahibi, tanışacagız, easy easy ..