• köle, esir, kölelik anlamına gelen ingilizce kelime...
  • warcraft3de orclarin buyuleriyle meshur herosu. thrall the far seer diye gecer. (bkz: thrall the far seer)
  • iptal edilen warcraft adventures oyununun kahramanı. daha sonra warcraft 3'te ortaya çıktı.
  • 3rd edition psionics hanbook daki 9. seviye bir power.
    hedef kişi, power kullanıcısının kölesi olur. kurtulmak imkansızdır.

mind flayer topluluklarının sahip olduğu köleler, bu power ile yapılmaktadır.
  • pek bi karizmatik karakterdir kendisi tauren chieftain ile karsilasimalarinda kendinden yasli olana saygida kusur etmeyerek old one demis karsiliginda da buyuklukte kusur etmeyen tauren sefinden young one olarak almistir. velhasil multi player tercihim olan irkin ilk herosudur.
  • world of warcraft'da günün belli bir anında orgrimmar'da bulunan oyunculara buff atarak kıyak yapan karakter.
  • world of warcraftta ubrsdeki general horde raidi tarafından öldürüldüğünde ogrimmarda bulunan oyunculara 1 saatlik bir buff atan hero.
  • valley of wisdom'da bulunmasiyla da ayrica takdir edilir... for the horde! for the warchief! denir bizim oralarda...
  • dün 4 arkadaşımla beraber kurtarmaya gittiğimiz orc.
    şimdi öncelikle ateşli bir alliance taraftarı olarak bir orc'u ne şart altında olursa olsun kurtarmak bana ters. ben ki night elflerden bile huylanan bir adamım, her an kuzenleri blood elflerle birlikte olup ve hatta o kuyruklu draeneileri de yanlarına katıp bizle savaşacaklarmış gibi gelir, ne güzel işte insanlar hapsetmiş bu yarmayı ve silah arkadaşlarını, bütün dünya barış huzur içinde yaşar diyorum, ama yok; tarihin akışı değişirmiş. bana ne tarihten? ben daha dün ironforge'a girme gafletinde bulunmuş 3 horde ile savaşıp "die you horde scum" ve /spit eşliğinde cesetlerini çiğnemişken bugün gidip "thrall abi ben arkadayım sen dal şu insanlara" diyemem. ha bir de arkadaşlardan biri dedi ki "bu görevi tamamlayalım daha gidip dark portal'ı açacağız", tamam dedim hain cücelermiş, bi de paladin olacak eşek sıpası.
    velhasıl bitiremedik görevi, zaten bu thrall denen adam beni kaçırın buralardan diyor ama belasını arar gibi her gördüğü binaya dalıyor, orc olduğuna verdim, kafası pek çalışmıyor heralde.
hesabın var mı? giriş yap