şükela:  tümü | bugün
  • ing. tutumlu
  • bir araç kiralama şirketi
  • birkaç kez araç kiraladım bu firmadan. fiyatları ilginç şekilde muadillerinden çok daha uygun, araçları da gayet iyi.
  • ankara esenboğa havalimanındaki şubesinin sahibi kayserili olduğu için araçların 38 plakalı olduğu ve b sınıfı araç kiralamada bile 500 tl provizyon isteyen araç kiralama şirketi.
  • yarın kayseri havaalanı şubesinden araç kiralayacağım firmadır. telefonda rezervasyon sırasında gayet güzel şekilde sorularıma cevaplar aldım. kiralamayı yapıp daha sonra editleyeceğim.

geç gelen edit: gayet taş gibi firma, çok iyi ilgilendiler. her soruma cevap aldım, her türlü tavsiye ederim.
  • arac kiralama firmasi. henuz findeks sorgulamasi yapmamaktir. fiyatlari ucuz ancak araclarda meydana gelebilecek hasarin 1500 tl'lik kismini kiraciya yansitmakta, bu durumdan feragat edebilmeniz icin size yalnizca gunlugu 50 tl'den tam guvence kaskosu teklif ediyor. diger firmalarda yer alan mini hasar sigortasi tarzi secenekleri bulunmamakta. guvence icin tam korunma kaskosunu alinca uc asagi bes yukari diger firmalarla yakin fiyatlara geliyor kiralama ucreti.
  • sanırım adı euronet olarak değişen firmadır.
  • almanca sitesine girince sayfanın %75'ni cookie uyarısı kaplıyor. anladık, cookie var. yerine göre pahalı da kaçabiliyor. rentalcars'dan bakmak lazım.