şükela:  tümü | bugün
390 entry daha
  • sokağa çıkma yasağından müşterilerinin muaf olacağını açıklayan seyahat şirketidir.
    hangi iç işleri yazısı veya resmi gazete ilanına göre olduğunu referans vermeyen seyahat şirketidir.

link
  • corona çıktığından beri boşuna "fakir öldüren hastalık" demiyoruz. (bunu her yazdığımda da linç yedim)

yeni düzen, yeni dünya dedikleri bu. biri çıkar "şu saate kadar traş ol ondan sonra yasak" der, biri çıkar "şu saatte eve gir şu saatte çık" der, diğeri çıkar "okula git, yok yok vazgeçtim evde otur" der, biri çıkar "bugünden sonra yasak koydum çalışabiliyosan çalış ama benim sadece benim şartlarımda çalışabilirsin, o yüzden işsizsin" der, biri çıkar "şu kadar taksitle tatil fırsatımızdan yararlan dünyada 1 numarayız" der, diğeri "hafta sonu evinde otur pis fakir" der.

böyle şirketler var mesela "sağlık falan bizi bağlamaz, hükümet zaten biziz, paraları selam ve dua ile harcıyoruz, para lazım eğer benim müşterimsen istediğin gibi çık kardeş. bana para verdiğin sürece dokunulmazsın" der.

alın size saçma yasaklarla okey verdiğiniz "otorite"

yeni düzenini bir kursun da toplu ...kiş yapsınlar. size bu müstehak. yasak kendisine dokunmadığı zaman "hey yey koyona abiiiii, yasak oysun tabiii" deyip deyip "yüz verirsen ayıya gelir sıçar halıya"

oyna devam
20 entry daha