şükela:  tümü | bugün soru sor
  • jfk-ist ve ist-jfk seferleri, 2 yetişkin 1 çocuk için toplam 3500 dolar fiyat veren havayolu firması. yok ebenizin hörekesi mk
  • bir kaç gün önceki uçuşlarında yeni bir uygulama ile karşılaştım. koltuğun kol koyduğumuz kısmının altına koymuşlar tablet bilgisayarları. dolayısı ile aşağı eğilip o ağır kolu çekmeniz ve tableti çıkartmanız gerekiyor. bu iş yaş, ben hiç bulaşmayayım dedim. efendim anons yapılacakmış, mecbur çıkartacakmışız tabletleri,hostesler gelip herkesin tabletini açtılar.

ve tabii aklıma gelen başıma geldi o kazulet şey tam da yüz hizamdan aşağıya doğru, kaval kemiğimin üzerine indi. ne güzel koltuk arkasındaydı ekranlar, neden uğraştılar anlamadım. sonra, kalkış ve inişte tekrar yerlerine oturtmak zorunluluğu da ayrı dert, uğraştırıyor hostesleri. zaten kimseninki doğru düzgün çalışmadı, cızırtılanıp durdu yol boyunca.
  • uçaklarda unutulan ve bekleme süresinde sahipleri tarafından alınmayan toplam 55 bin sahipsiz bagaj ve eşyayı kdv hariç 750 bin lira tahmini bedelle satışa çıkaran firma. unutulan eşyalar arasında 3 bin 80 adet elektronik eşya da yer alıyormuş.

kaynak
  • uçağının hangi havalimanına inceği bilgisini veremeyen firma.

geldiğimiz hale bak. bu bilgi benim için çok önemli. gece yarısından sonra yeni havalimanı denilen yere inip yollarda harap olmak istemiyorum. ancak haziran ayında ki yurtdışı gelen uçuş için thy sitesinde atatürk havalimanı iniş şeklinde ibare koymuş. ancak baktım tüm uçuşlar böyle, hatta filtreyi yeni havalimanı yaparsanız haziran ayı içinde uçuş bile gözükmüyor. emin olmak için yetkililere soralım diyoruz, kem küm, kesin cevap yok. mart sonrasında tüm uçuşlar yeni havalimanında olacak diyorlar, peki neden bilet satın almada atatürk havalimanı yazıyor diyorum yine kem küm.

saçmalık. mecburen saatleri daha kötü olsada pegasus'tan bilet alacağım en azından sabiha gökçen daha iyi bir alternatif. bu hale düşürenler utansın. uçuş mesafesi yola havalimanı yapılıyor.
  • bugün bir kanser hastası ve yakınının biletlerini açığa alarak mutlu olmasına vesile olmuş şirkettir. gerçek insanlar çalıştırıyorlar demek. teşekkür ederiz...
  • sacma sapan low cost havayollarindan daha kotu bir internet sitesi yapmayi basarmis bir kurum. ucusunuz uluslararasi ise online check-in yapmayi, binis karti bastirmayi falan unutun. yil 2018, internetten binis karti bastirmak mumkun degil, butun formlar doldurulduktan sonra "operasyonel nedenlerle" havaalani ve kiosklarda checkin yapmaya yonlendiriliyorsunuz.
  • bilet için sitesine bakıp, "bağlantı kurulamadı" diye bir mesajla karşılaştığım kurum. bunca yıldır ilk defa bir internet sitesinde böyle bir mesaj görüyorum. siteye erişilemiyor da değil. sanki erişiliyor ama bağlanamıyor. neyse, tebrik ediyorum, bir ilki daha başarmışlar.
  • 6 nisan 2019 tarihinden sonrası için atatürk havalimanına herhangi bir biletleme yapmak istediğinizde varış havalimanını "ıst" olarak gösteren ancak parantez içerisinde bu tarihten sonraki uçuşların "ısl" e olacağını belirten firmadır.
    madem tarih belli ne diye direk yeni havalimanı bilgisi vermiyorsunuz ki? 6 nisan sonrası vardığı havalimanının atatürk olmadığını indikten sonra anlayacak çok kişi olacak demektir..