şükela:  tümü | bugün
72 entry daha
  • aynisinin benzeri basima gelen rezalet. aldigim kredi kartini soylememi istediler, soyluyorum bu degil diyor. geçmeme izin vermiyor. yani ben buradayim, biletim var ama ucaga sokmuyor. boyle bir rezalet olmaz, bir daha asla, allahiniz belanizi versin sizin. sanal kartla almis olabilme ihtimalim geldi aklima az kalsin bildigin satin almis oldugum biletim yaniyordu, aman uzak durun bunlardan, hicbir seyin garantisi yok
  • yıllardır yüzlerce kez yurtiçi ve yurtdışına uçmama rağmen okuduğumda beni dumur etmiştir. ne bu uyarıyı gördüm ne de benden kredi kartımı isteyen oldu. ayrıca yakınlarım da hep benim kredi kartımı kullanır onlar da hiç yaşamadı.

farklı evrenlerde miyiz herkes evet var demiş? nerde kontrol ediliyor? en son bilet kimlik kontrolünde mi?
  • bu uygulamadan haberdar oldugum icin ne zaman baskasi adina bilet alsam satis ofisine ya da alana gidip ibrazimi oncesinde yaparim. benim basima kredi kartiyla ilgili baska bir uygulamasi gelmisti thy ile ilgili, onu aktarmak istedim.

2012 ya da 2013 yiliydi, new york'tan istanbul'a ailemi ziyaret etmek icin gelecektim, biletimi garanti bankasinin shop&miles kartiyla almistim ucustan yaklasik 2 ay kadar once, bu surede de garanti bankasinin bir takim uyuzluklari sebebiyle sinirlenip kartimi iptal etmistim. ucus icin alana gittigimde check in esnasinda bir supervizor yanima gelip ucaga binemeyecegimi belirtti. sebep mebep bir ton konusurken elimi ceketimin cebine bir attim, kart tesadufen cebimdeydi, kartin kendisini gosterip bankayla calismayi durdurdugumu acikladigimda nasil oldu anlamadim ama ucaga almislardi.

thy bu konularda cok atil kaliyor malesef. bana gore bu islem otele giris yapmak isterken evlilik cuzdani istemek ile ayni seydir.
  • rezalet gibi rezalettir.

rezalet puanım 10/10.
  • asla kullanmayacagim bir sirketin yasattigi rezalet. ne munasebet, ne hakla istiyormus kartimi.

oyle bir dunya yok, bunu isteyebilen bir sirketi de kullanmam, listeye ekledim gitti.
  • "derdini s.keyim" butonu aratan, klasik bir elit serzenişi.

memur senin kocanın cüzdanından kredi kartını çalıp çalmadığını bilemez. prosedür ne ise uyacaksın. koskoca firma senin için kaç yıllık prosedürlerini mi değiştirecekti?

rezalet puanım:0/10

her medeni insanın uyduğu kuralları "rezalet" diye burada yazan kişi için rezalet puanım: 10/10. kurallara, prosedürlere uymayı bir şekilde öğreneceksin.
hesabın var mı? giriş yap