• kusura bakmayin da kendimizi dev aynasinda gorme huyumuzdan kurtulalim artik. global seviyede buyuk takimlara sponsor olma imkani varken, thy'nin en basta herhangi bir turk futbol takimina sponsor olmasi anlamsizdir. bosa yapilan bir harcamadan baska bir sey degildir.

tanim: katilmayacagim kampanyadir. thy ile ucarak konforuma konfor katmaya devam edecegim.
  • olayın aslı;

fiko'nun şu sözleridir.

(bkz: ben euroleague'e karşıyım euroleague hırsızlık)

sen adamın global sponsorluk organizasyonuna "hırsızlık" de,
    sonra para bekle. yok artık daha neler!
  • thy'nin sizin verdiğiniz paralarla sponsorluk anlaşması imzalamadığı için geçerli olmayan önerme.
  • bizim mahalledeki hamza dayinin kahvesine bile sponsor olmuslardi noldu ki ola...
  • thy netice olarak kar odaklı bir şirkettir ve yaptığı yatırımları kar yapma amacıyla yapmaktadır. şayet ki thy, beşiktaş ile olan anlaşmasını bitirdiyse, beşiktaş’la olan anlaşmasını ekonomik olarak faydalı görmüyordur ama ecnebilerle(!) olanı görüyordur. gıcıklıktan falan değil yani.
  • akp mi daha cok magdur su 15 yilda yoksa besiktas mi karar veremiyorum dedirten baslik.
  • yani sen tut adamın ana sponsor olduğu lige hırsızlar ligi de ondan sonra sponsorluk bekle.

bu beşiktaşlıların eziklik olayı bitmeyecek arkadaş.
  • yenilemesinler bizim onlara değil onların beşiktaşa ihtiyacı var

vodafone nasıl reklamını yapıyorsa sayemizde aslanlar gibi

ben beşiktaşım sayesinde vodafone kullanıyorum ailemde herkesi taşıdım benim gibi kaç milyon kullanıcısı vardır

beko kendime çamaşır anneme bulaşık makinesi almamı sağlayan da takımımdır.

tv almam ama tabiki sony varken ama bulaşık çamaşır makineleri gayet iyi olduğu için aldım
  • dünya markası olma yolunda başarılı şekilde ilerliyor ancak türkiye markasından oldukça uzaklaşıyor bence ismi

dünya havayolları olabilir
hesabın var mı? giriş yap