şükela:  tümü | bugün
 • ilginç durumdur. koskoca şirket ile ilgili dünden beri gündemden düşmeyen bir haber var, ortaya çıkmış bir rezillik var ama ne hikmetse thy bununla ilgili bir açıklama yapma gereği duymuyor.

  kadın haberin yayılması sonrasında tüm hesaplarını kapatıyor ki bu davranış suçluluk psikolojisidir ve bir kaçıştır. bununla birlikte koskoca şirket hakkında neler yazılıyor ama tek bir açıklama yok.

  benim yönetici olduğum bir şirket ile ilgili böyle haberler çıksa ben çok rahatsız olurum (tabii şeref haysiyet varsa) ve kendimi çıkıp halkı bilgilendirmek adına bir açıklama yapma gereği duyarım.

  sanırım thy durumu kabul etmiş, evet biz damat tarafından yönetilen o ne derse, kimi işe alın derse dediğini yapan bir şirketiz durumunu kabul etmiş demektir. haber kanallarında bu durumun yayılmaması, bangır bangır haberlerde söylenmemesi sadece ekşi sözlükte gündem olarak kalması da ayrı bir komedi.

  böyle bir durum haber değeri taşımıyor mu acaba ? merak ettim. koskoca bakan ile lise arkadaşı seviyesinde konuşmalar ortaya çıkıyor, insanlar işlerinden oluyor, yerlerine damat torpillisi insanlar getiriliyor ve bu durum çok normal öyle mi ?

  gerçekten çok ilginç. thy'nin kimin adamlarıyla dolmuş olduğunu kendileri de kabul ediyor.

  hayırlı işler. bu ablanında altına bir tane maybach çekmişsinizdir umarım. sonuç olarak yönetici değil mi ? ve hak ediyor sonuna kadar. her ne kadar markayı telaffuz edemeyecek kapasitede olsa da o arabaya binmek bir thy yöneticisi olarak hakkıdır.
 • protesto edilmeyi gerektirir. umarım pembe götünüzü kaldırıp thy ile seyahat etmezsiniz bu rezillik yanıtlanana kadar.
 • "gündemden düşmeyen bir haber var"
  hangi ulusal kanalda? hangi ulusal gazetede?
  tanım: bu ülkede normal karşılanabilecek bir kurumsallıktır.
 • türk telekom'u bile sattılar, türk hava yollarını nasıl satmadılar hâlâ şaşırıyorum. satılmamış hali de işte böyle oluyor.

  bir ülkenin içinden nasıl geçilir işte böyle geçilir...uganda kolonisi, torpil cumhuriyetinde sıradan bir vaka.
 • bölge müdürleri, satış müdürleri, yurtdışı temsikcilikleri dahil çalışanların hemen hemen hepsi yüksek maaşlarla çalışıyor. ee yüksek maaş için kodoman bulmak şart. hangi birisi için açıklama yapılsın.
 • ilginç durum mudur? olayın türkiye'de yaşandığını unutmuş yazar beyanı.
 • buradaki ahali dışında ipleyecek bir babayiğit var mı ki?
 • kadın ciddi gambazcı, koruma kalkanları ful aktif. açıklama beklemek abes
 • kendi açılarından son derece mantıklı durum.

  böyle bir kepazelik hakkında ne diyebilir ki? birkaç gün konuşulur, sonra unutulur diye düşünüyorlardır. türkiye’de ne skandallar yaşandı. kim bedel ödedi ki? kamuoyu baskısıyla kimseye bir şey olmaz. işçi yakınına tekme atanın ödüllendirildiği bir ülkede torpilin mi cezası olacak sonuçta.

  rezilliktir.