şükela:  tümü | bugün
  • thy: iç hatlardan ikramları kaldırıyoruz, yolculara battaniye yok, hiçbir bagaj uçak içine alınamayacak

link

edit: yazmayı unutmuşum, haklı bi uyarı geldi. selam ve dua ile....
  • gürültü yapanı uçaktan da atıyoruz!

thy demişken, elifciğim n'aber? yer miyiz çıkışta bir yetim hakkı?

edit: * bu alana troll reklam satın alabilirsiniz * :))
  • sağlanan tasarruf thy’deki gizli işsizlere maaş olarak ödecenek mi yoksa bilet fiyatlarına yansıyacak mı?
  • koltukları da kanatlara montajlasınlar oldu olacak iç hatları öyle taşısınlar
  • uçağa bineni falakaya da yatırıyorlar mıymış?

diye sorduran thy eylemi.
  • olması gerekenin geç de olsa uygulanmasıdır. cebinde 100 lirası olan gökyüzünde kendini kral sanıyor memlekette.
  • pandemi süresince hatta bu bela başımızdan gidene kadar bunun uygulanması çok normal. hostes ve tüm yolcular arasındaki etkileşimi mümkün olduğunca azaltmak şart.

ikramları kaldırmak doğru karar olsa da sosyal mesafeye de dikkat edilmeli oturma düzeni sağlanırken. uçaklardaki filtreler daha gelişmiş olabilir ama bu tehlikeyi sıfırlamaz.
  • “tedbir” adı altında yapılıyor ama bu kadar kendinize güvenmiyorsanız yolcu da almayın uçağa, işi kökten çözmüş olalım. fırsatçılık olmamış olur hem.

edit: fırsatçılık falan yokmuş hatta thy iç hatlar zararına uçuşlar yapıyormuş. şu an şirket ceosu tarafından bilgilendirildim, diğer ülkelerde de uygulanan bi prosedürmüş bu. desteklediğim kampanyadır. *
  • pandemi surecinde normal olsa da, thy'nin asil amaci bu surecte olusan zarari bir nebze de olsa kapamaktir diye dusunuyorum.