şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam manasıyla rezalet. türk hava yolları gibi milletin vergileri ile iş yapan, ülkemizin gözbebeği "yerli ve milli" bir kuruluş nasıl böyle bir rezalete imza atabiliyor anlamış değilim.

  mahalle çingenesi müjdat gezen'in tim maslak show center'daki yedi kocalı hürmüz oyununa ana sponsor olmak gibi fecaat bir karara imza atmışlar. böyle bir rezalete hangi thy çalışanı imza attı bilmiyorum ama acilen hakkında soruşturma açılması gerekir, bu öyle böyle bir rezalet değil çünkü.

  bir insan muhalif olabilir, muhalif fikirlerini açıkça beyan edebilir ve buna rağmen de thy gibi bir kuruluşun gidip ona sponsor olmasında da sorun yoktur. hatta sanatçı ne kadar muhalif olursa olsun desteklenmelidir.

  ama bu oyuncu mahalle çingenesi müjdat gezen, oyun da yedi kocalı hürmüz olunca işler değişiyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=c8wywv77sjo
  https://www.yeniakit.com.tr/…biyesizlik-276381.html
  http://www.analizmerkezi.com/…li-hakaret-36688h.htm

  bu daha önceki vukuatları ama asıl pislik yedi kocalı hürmüz oyununda başgösteriyor. islam'a, osmanlı'ya ve osmanlı hanımlarına iğrenç, laubali, ağza alınmaz hakaretler ve yakıştırmalar yaptırtmış müjdat gezen. gerçekten midemiz bulanarak salonu terk ettik.

  her şeyi geçtim thy'ye yakışıyor mu şöyle bir tipitipe sponsor olmak? imajınızı hiç mi düşünmüyorsunuz?

  not: bazı gerizekalılar meseleyi "ateist diye destek alamayacak mı?" noktasına çekmiş algı yaratmak için. thy'den bir ateist de bir hristiyan da bir budist de destek alabilir. nitekim thy batman v superman filmine ve barcelona takımına da sponsor oldu. ama ne film ekibinin ne de futbol takımının islama, müslümanlara ve osmanlı'ya hakaret ettiğini, ya da onları aşağıladığını görmedik değil mi?

  not 2: bazıları kaç kez uçağa bindiğimi sormuş. hayatında miles&smiles elite plus gördün mü yavrum. kendisi uzun bir süredir cüzdanımın gediklisi olur.
 • saygının hiç bir zaman olamayacağı bir ulke oldugumuzu burada girilen yazilarlardan bir kez daha anlamış oldum.
 • işim gereği yılın %70'i seyahat ediyorum. bu uçuşların önemli bir kısmı yurt dışı. uçuşlarım da genelde thy ile. tabi thy nezdinde çok çok çok küçük bir kalem olsa da ben de thy'ye para kazandırıyorum. benim kazandırdığım para ile sponsorluğu destekliyorum. helal olsun benim param müjdat gezen gibi aydın sanatçılara verilen sponsorluklara.
 • sponsor olmaya devam ederse napacaksınız?

  yine mi yakarsınız?
 • thy bir islam teşkilatı mı aq? barselona'ya falan da sponsor oluyor. hani haç falan var amblemlerinde... buna ne diyorsun?

  her geçen gün mallıkta seviye atlıyorsunuz.
 • bu sponsorluk sayesinde 1 çomar bile thy den vazgeçse ne mutlu bize..
 • anladığım kadarıyla allah cc ve müjdat gezen savaş veriyor. thy müjdat gezene destek veriyor.
 • inanç düşmanı nasıl olunur? biri birinin inancına nasıl müdahale eder?inanç dediğin ufak müdahalelerle değişirmi? sırf inanmıyor yada eleştiriyor diye bir insanın yaptığı işe engel olunur mu?
  bir şeye inanıyorsan inanıyorsundur. tanım yapılamayacak kadar saçma bulduğum başlık.