• para lazım, para.

göz göre göre yapılan dolandırıcılıktır.
  • 2 hafta once 1 hazirana bilet allistim ipral oldu ucus. adamlar resmen olmuyacagini bildigi ucus icin sozde bilet satip para topluyorlar.
  • şöyle anlatıyım sevgili sözlük. birkaç hafta önce pegasus'tan 3 haziran için bilet aldım. biletleme yapmamdan sadece 1 gün sonra uçuşlara 15 haziran'da başlayacaklarını duyurdular. baktım thy'de bir açıklama yok. üstelik thy'de pilot olan bir arkadaşıma gelen planlamada 1 haziran itibariyle uçuşların başlayacağı görülüyordu. dolayısıyla pegasus biletimi açığa alıp 3 haziran tarihli bir bileti thy'den aldım.

2 hafta sonra thy bu sefer o tarihlerde uçmayacağını ve 10 haziran'dan itibaren uçacağını duyurdu. hay dedim sikeyim böyle işi. bu sefer 3 haziran biletimi 10 haziran olarak değiştirdim.

eğer ki 10 haziran'da yine istediğim destinasyon uçuşa açılmazsa, artık bahtsızlığımı sikeyim diyorum, başka da bişiy demiyorum.
  • açıklandığından çok daha geç olacak gibi gözüken tarihlerdir. eğer bu liste doğruysa thy nasıl hala haziran ayı içine bilet satabiliyor birçok noktaya anlayabilmiş değilim.

https://www.turizmguncel.com/…uslari-baslatma-plani
hesabın var mı? giriş yap