şükela:  tümü | bugün
  • televizyona çıkıp ne kadar tıbbi uygulama varsa onları kötüleyip, şöhret olmak ile ilgili bir akımdır. ilk başta demirbaşlardan başlayıp (bkz: canan karatay) sonra temel branş doktorlarına kadar (bkz: oytun erbaş) inmiştir. tabiki bunu bilim-alan dışı şekilde yapanlar (bkz: cem kınacı) ve ne yaptığı belli olmaya doğallar ile (bkz: ümit aktaş) bu akım devam etmektedir. bunların psikolojik incelemeleri ve toplum üzerine etkilerine atıfta bulunan tez yazarım ama ben size şöhret olmak için bir kaç başlangıç noktası vereyim, bu konularda çalışmak isteyenler bana ulaşıp, meşhur olma yolunda ilerleyebilir.

altın kurallarımız var. birinci kural doktorlar paragöz, savsak, cahillerdir ibaresini kabul ediyoruz. ikinci kural tedavilerimiz ne olursa olsun doğaldır ve her şeye iyi gelebilir. üçüncü kural tartışmalarda haksız olsak, objektif kanıtlar önümüze sunulsa bile 'bunlar ameriga ve ilaç endüstirisin oyunları!' diye üste çıkıyoruz.

şimdi gelelim çalışma başlıklarına ve önerilerimize;

1) ortopediye gitmeyin, protez yapıyolar, kilo verin ve kemik suyu için
    2) kadın doğuma gitmeyin, ultrason ısı vererek 8. haftada sonra nörülasyon evresinde zarar veriyor otizm yapıyor. ogtt'e yapıyor direk öldürür.
    3) aile hekimine gitmeyin, aşı yapıyor, e direk otizm yapıyor
    4) ürolojiye gitmeyin, rektal tuşe cinsel tercihinizi tersine çevirebilir.
    5) genel cerrahiye gitmeyin, her ameliyatta spanç unutuluyor.
    6) psikiyatriye aman ha gitmeyin, antidepresanlar ile intihar ettiriyorlar (bu zaten göz'e gitmeyin, gözünüz bozulur, gözlük yazıyorlar gibi bişey :d )
    7) çocuk psikiyatriye gitmeyin, çocuklara ritalin (stimulan) veriyorlar, oroyin yada kokain gbi bişey bağımlı olurlar.
    8) onkolojiye gitmeyin, kanser ilaçları kanser yapıyor.

ve sonuna bana gelin doğalın dibine vuralım, tedavisiz hastalık yoktur diyoruz.

hadi kolay gelsin.
  • (bkz: tamam)
  • (bkz: işsizlik)