şükela:  tümü | bugün
  • 3 farklı hastalıktan sayisiz doktora gittim dunyanin parasini doktum devletten en lux hastaneye pratisyeninden ordinaryusuna ...

neyse deri, dizde kikirdak zedelenmesi ve uroloji olmak uzere 3 farkli hastalik yuzunden doktor doktor dolastim belki el elden ustundur diye ama bobregimi elime verdikten sonra en son itiraf ettikleri sey “gecmis olsun bununla yasamayi ogreneceksin” .
    ya hacı bunu bedenimi , midemi ve bobregimi deneme tahtasi yapmadan once soylesene?

benim gozumde tıp yok hükmündedir. ha ufak tefek veyahut paranın oluk oluk aktığı bir hastalık varsa tıp orda elini az da olsa taşın altına koyuyor gerisi koca bir balon.

gercek anlamda arastirma yapanlari tenzih ediyorum geri kalan tum doktorlar para-cokomel iliskisini ezberlemis agrin mi var agri kesici usuttunmu antibiyotik malesef otesi yok onu ezberlemek icin de 6 yil okuyorlar ve hastanede sansliysa guzel asistaninin yaninda ego kasip duruyorlar.

neyse konumuza donecek olursak sadece deneme yanilmalarla biseyler kesfetmeye calisan tıp tıkanmış gibi yani 1960 ta tıp hangi noktadaysa şu anda da çok ta farklı bir yerde degil bence.
    şansa bala yasiyoruz. 1 canla buraya kadar iyi geldik ama her tarafimiz da dokuluyor ve tek yapabildigimiz vaktimizi ve nakitimizi de hastaliklar yuzunden cope atmak.