şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu başlıkta yer alan içeriklere ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 06.10.2016 tarihli ve 2016/5227 d. iş sayılı kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • kendisi ile ilgili yazılmış içerikleri mahkeme kararı ile sildirten firmalara eklenmiş bir firma. merak ediyorum, bu nasıl bir kendine güvensizliktir ki, hakkında yazılan olumlu - olumsuz hiç bir şeye tahammül edilemiyor. firmayı tanımam etmem, herhangi bir ürününü de kullanmadım. e be kardeşim, bu kadar mı süper, hatasız, mükemmel ürün satıyorsunuz, bu kadar mı muhteşem hizmet veriyorsunuz da, sözlükte yazılan ne var ne yoksa kaldırtıyorsunuz? tabi ki beğenen kadar beğenmeyen de olacak, hatta arada kötü niyetli yorum da olacak. gayet doğal şeyler bunlar. azıcık kendinize ve ürününüze güvenin ya. bırakın millet ne yazacaksa yazsın.

  bir de şu var tabi : (bkz: sabire meltem banko)
 • ideasoft'un bi tık ötesi.
 • 1-2 problem yaşadım, sitemin kapandığı falan da oldu ama hiçbir zaman "al paket bu başının çaresine bak" demediler

  hiç beklemiyordum ama 1 yılda sitemi de kendilerini de iyi seviyeye taşıdılar. kendilerini bozmazlarsa iyi
 • çok altyapı değiştirdim son 2 yıldır bunları kullanıyorum aralarında en iyisi diyebilirim. hizmet hatrı sayılır düzeyde, yazılım sorunsuz. sorun olsa da gece bile telefonla ulaşabiliyorsun
 • uzun zamandır bir kaç e-ticaret paketini inceliyoruz. en son ticimax ta karar verecektik ki..
  geçenlerde ilgilendiğim firmaların burdaki yorumlarına da baktım. aklımda kalmış. diğer firma yorumları eğrisi doğrusu ile aynen duruyorken bu abiler çizik artırmış. sırf burdaki bu hareket ve uyanıklıkları yüzünden karar değiştirdik. özgüven yoksa, olgunluk yoksa müşteri de olmaz. bu e ticatte de böyledir.
 • vay vay vay... bak sildirdiklerini yeni farkediyorum.

  kimseye önermiyorum efendim. biz bunlardan çok çektik. olmadık hataları olmadık zamanda veren sistemin yorumlarını sildirmekte haklılar tabi. bunun yerine butik bir yazılım ekibi ile çalışıyorum. 7/24 destek veriyorlar ve paralarını kesinlikle fazlasıyla hak ediyorlar. yeşillendirene firmanın adını ve iletişim bilgilerini paylaşırım.

  tanım: tekrar hizmet almayacağım ve aldırmayacağım firmadır.
 • ne is yaptigini cok merak ettigim sirket, aramaya da useniyorum simdi.

  halbuki, bugune kadarki entri sildirenlerin hemen hepsi hakkinda iki ciziktirecek kadar fikrim vardi.

  su an icim kan agliyor lince katilamadigimdan.
 • hemen eticaret paketi almayın.

  zira birinin pakete dahil ettiği artı modüle, diğer satış temsilcisi 1000+kdv diyebiliyor.

  pazarlığı sıkı tutun, 14000 liste fiyatından 8000 tl ye, hatta 7000 tl ye, son olarak da bugün alırsanız diyerekten 6000 tl ye kadar inebiliyorlar.

  ödeme şeklini siz sunduğunuzda bizim öyle bir sistemimiz yok diyerekten kapıyı tamamen kapatabiliyorlar.

  yolun yarısından sonra bu yüzlerini gösterdiğin için teşekkürler, ticimax yasin ş. yoksa hapı yutmuştum.

  siz siz olun, eğer buradan eticaret paketi alacaksanız hemen almayın, süründürün peşinizde. inemeyecekleri fiyat yok.
 • şu an patlamış olan kuruluş. 7/24 hizmet verdiklerini iddia ediyorlar da, son bir saattir telefondan ulaşmaya çalışıyoruz. sitemiz de çökmüş durumda. yuh. bu nasıl hizmet?