şükela:  tümü | bugün
 • bu başlıkta yer alan içeriklere ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 06.10.2016 tarihli ve 2016/5227 d. iş sayılı kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • kendisi ile ilgili yazılmış içerikleri mahkeme kararı ile sildirten firmalara eklenmiş bir firma. merak ediyorum, bu nasıl bir kendine güvensizliktir ki, hakkında yazılan olumlu - olumsuz hiç bir şeye tahammül edilemiyor. firmayı tanımam etmem, herhangi bir ürününü de kullanmadım. e be kardeşim, bu kadar mı süper, hatasız, mükemmel ürün satıyorsunuz, bu kadar mı muhteşem hizmet veriyorsunuz da, sözlükte yazılan ne var ne yoksa kaldırtıyorsunuz? tabi ki beğenen kadar beğenmeyen de olacak, hatta arada kötü niyetli yorum da olacak. gayet doğal şeyler bunlar. azıcık kendinize ve ürününüze güvenin ya. bırakın millet ne yazacaksa yazsın.

  bir de şu var tabi : (bkz: sabire meltem banko)
 • ideasoft'un bi tık ötesi.
 • 1-2 problem yaşadım, sitemin kapandığı falan da oldu ama hiçbir zaman "al paket bu başının çaresine bak" demediler

  hiç beklemiyordum ama 1 yılda sitemi de kendilerini de iyi seviyeye taşıdılar. kendilerini bozmazlarsa iyi
 • çok altyapı değiştirdim son 2 yıldır bunları kullanıyorum aralarında en iyisi diyebilirim. hizmet hatrı sayılır düzeyde, yazılım sorunsuz. sorun olsa da gece bile telefonla ulaşabiliyorsun
 • hakkında yazılan sayfalarca olumsuz yazıyı mahkeme kararı ile sildiren şirkettir. gerisini siz hesap edin.
  2 yıl önce bir yakınım kullanmış ve 6 ay sonra çöpe atmıştır. şu anki durumları nedir bilmiyorum.
  umarım yazılan o kadar şikayeti sildirirken yazılım kalitesini ve destek hizmetini de geliştirmişlerdir.

  tsoft un eline su dökemez.
 • mahkeme kararı ile entry sildirenlerin düştüğü aciz durumdan nasıl kurtulduğunu anlamadığım teknoloji şirketi, hemen de birkaç kişiye iyi entry girdirmişler.. bunlarla uğraşacaklarına işlerine daha iyi odaklanıp organik olarak internette kaliteleri ile isimlerinden söz ettirmeleri gerekir. kendi adıma artık onlarla çalışmam.