şükela:  tümü | bugün
  • shopify karşısında hiç şansı olmayan e-ticaret yazılımı. çoğu kişi memnun olmamasına rağmen kullanmaya devam etmektedir, toplam sahip olma maliyeti açısından çok pahalı bir çözüm olan ve sık sık kesintiler yaşayan sunucuları ve genel yavaşlığı ile listenin en sonuna yazmalısınız ticimaxi. sorunuz olursa yeşillendirin.
  • 3 kasım 2021 itibariyle e-mail hesaplarının kullanılamadığı firma.

neymiş efendim sistem yoğunmuş mailler kuyruğa giriyormuş, daha sonra gidecekmiş mail kaybolmazmış.

sistem yoğunsa serverını geçici olarak genişletirsin sonra daraltırsın, ama ticimax gibi müşteri memnuniyeti kaygısı gütmeyen firmaysan e-mail'ını kullanan müşterinin derdi katmer katmer olur, sana hiçbir şey olmaz.

ticimax'a bulaşmayın,
    ticimax'a bulaşmayın,
    ticimax'a bulaşmayın...
  • sektörü yakından takip eden ve eticaret sitelerine ajans hizmeti veren biri olarak, öncelikle ideasoft ile ticimax ‘ı aynı kefeye koymanız bile ticimax ‘a büyük hakaret. sundukları modül, destek ve yazılımla aralarında ciddi fark vardır. yani ideasoftta büyüdükten sonra illa ki ticimax’ı ya da farklı alternatifleri kullanmalısın.

şimdi bahsettiğin sorunlara gelecek olursak, linklerini aynı şekilde ticimax’a taşıyabilirdin o zaman bi kaybın olmazdı, ama ideasofttaki link yapısı çok kötü olduğundan ticimax ‘ta düzgün bir link yapısı oluşturup 301 yapabilirsin.

bi o siteye bi bu siteye girme hikayesi aslında senin dns lerinden. yani ticimax’ın yapabileceği bişiy yok hatta kimsenin. ödeme hikayende üzücü olmuş ama bence destek alman gereken bir konu gibi duruyor, böyle kritik bir sorun olsa bu kadar büyük markalar bu adamlarla çalışır mı? adam bankalarda bulunan pcı dss sertifikasına sahip ya daha ötesi var mı

victoria, starbucks, vestel, avva belki idolün olabilecek herkes kullanıyor, kendini pahalı gösteren markalardan da geçiş çok fazla ticimax’a. bence destek almayı dene yada bana ulaş. iş ortaklarından siteni hazırlatıp destek alabileceğin firmalarda var onlarla da görüşebilirsin.
  • myveri linkten bağırıyor ben ücretli yazıldım diye :) şöyle yeşillendireyim, burdan link e tıklayıp biri alınca kaç para kazancan? bari bok atmadan yap
  • kesinti falan filan demişler de whatsapp’ın, ınstagram’ın 8 saat kesildiği noktada ticimax ne yapsın be, kesinti mesinti de olduğu yok, yani kırk yılda bir 1-2 dakka
  • 11 kasım olmasına rağmen hala mail sorunu devam eden firma.

mailler geç düşer denildi ama ama son 3 günde "mailler iletilemiyor dönüşü alıyoruz" diye müşteriler ve tedarikçilerim arıyor.

kesinti falan filan ha
    kesinti mesinti ha
    kırk yılda bir 1-2 dakka ha
    trollük meslek olmuş;
    biz derdimizi yazıyoruz bunlar cukka peşinde.
  • kurduğu depo yazılımı ile allah razı olsun dedirten şirkettir.
  • entegrasyon destek ekibinde insan çalıştırmak yerine botlar çalıyor kesinlikle. bir dönem tecrübe ettim kendilerini
  • zorluyor ama fena.
  • yıllardır kendi sitelerimizden ve tüm pazaryerlerinden satış yapıyorum. şimdiye kadar muhtelif yüzbinlerce ürün yükledim, yüzlerce destek talep formu açtım, binlerce kere yazıştım. ticimax in destekalanı adı altında açtığı destek sayfasında satıcıya verilen destek kadar inanılmaz bir hizmet hiç görmedim. gerçekten çok komplike ve uzun sorular sormama rağmen birkaç dakika içinde inanılmaz profesyonelce, çok anlaşılır ve çok doğru bir türkçeyle (burası çok önemli) yazılmış cevaplar alıyorum. diğer pazaryerleri ve altyapı sağlayıcıları ile uğraşmaktan nasıl bıktıysam, ticimax destek ekibiyle yazışmak bir o kadar mutlu ve tatmin ediyor. sponsorum falan değiller. tam tersi manyak gibi de para ödüyorum kendilerine. ama verdiğim paraların karşılığını da çatır çatır alıyorum. kendileri ile tek sorunum şu, kampanya dönemlerinde yeni müşterilere normalde ücretli olan ve benim çok ihtiyacım olan bazı özellikleri hediye ediyorlar, biz ise yıllardır o kadar ödeme yapmamıza rağmen mevcuttaki müşteri olduğumuz için bu kampanyalar bizim için geçerli olmuyor. işin bu kısmı biraz üzüyor. ama yine de kimse verdiği hizmetten daha fazlasını alıyor diye iddia etmesin. ediyorsa sistemin tüm özelliklerini tam anlamıyla kullanmıyor demektir. gerçi ben üst paket kullandığım için de bu kadar atıyo tutuyo olabilirim :) ama sonuç olarak kendi sisteminizi yazdırmadığınızı sürece f/p olarak türkiye standartının üzerindeler.
hesabın var mı? giriş yap