şükela:  tümü | bugün soru sor
 • viagogo çakması ya da tam tersi. karaborsa bilet işte.
 • real madrid- atletica madrid maçına bilet aldığım site. türkiye'de de faaliyete başlamışlar ve an itibariyle metallica black sahne biletimi bana ulaştırmış ve güvenimi kazanmıştır.
 • beşiktaş-brugge maçına bilet aldığım sitedir. lakin biliyorsunuz biletler isim tckimlik üzerine satılıyor artık. biletini aldığım adamın üzerine olan biletle nasıl gireceğim stada? sıkıntı çıkar mı? kendi passoligime geçirebilir miyim gibi sorular kafamı kemiriyor.

  edit:sorular yağdı dmden, sanırım gs bjk maçı yaklaşmış hehe. sıkıntı olmadı arkadaşlar, ama uefa maçı olduğundan kontrol yok lig maçı olsa giremezdin dedi herkes.
 • 24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı için bilet aldığım site.

  önce 18/05/2015 tarihinde yükleme yapılacak dedi, sonra 20/05/2015 dedi, şimdi de bugün yüklemeler başlayacak maç gününe kadar devam edecek diyor.

  e ben seni mi bekleyeceğim? doğru düzgün iletişim de kurulamıyor. efe g. diye bir makine yazışmalara cevap veriyor. bana adam gibi güvence verin diyorum, siz sistemin gönderdiği otomatik mailleri dikkate almayın, yükleme yapılacak şeklinde dönüş maili alıyorum.

  sizin de, size izin verenin de, sizden bilet alan aklımın da...
 • 24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı için bilet aldığım, almaz olaydım dediğim site.

  bunlara ne kadar küfretsem az kalır, tükürsem ya rabbi şükür derler. benim gibi birçok mağdurları olduğunu maç esnasında anladım. adamlar resmen kapalı tribünün biletlerini satmışlar.

  o kadar sayıp sövdükten sonra biletlerimiz yüklendi. bir baktık ki misafir girişi 417 nolu tribün, misafir girişi. stada gittik 417 girişi kapalı, attılar bizi 418'e, sikindirik bir yerden maç izlemeye çalıştık.

  bundan sonra adını duyduğum her yerde kendilerinden bilet almaya kalkanları engellemek için çalışacağım, tüm yazabildiğim yerlerde de kendilerine olumsuz görüşlerimi aktaracağım.

  kimse inanmasın bu hırsızlara amk.
 • kesinlikle uzak durun! galatasaray-athletico madrid maçi için arkadaşıma 2400 tl ye 2 bilet aldım.kargo ile gelecek görünen biletler gelmedi ve maçtan birgün önce garip isimli biri beni arayıp bileti size nasıl ulaştırayım dedi.doğal olarak adresim belli kardeşim dedim.orası uzak bana, ortak biyerde buluşsak, maç öncesi buluşşak vs... saçma sapan bir konuşma yaşadım.sonrasında arkadaşımla buluştu ve biletleri teslim etti. bilet üzerinde yasemin bilmemne ismi vardı ve biletlerin gerçek fiyatları 580 tl idi. resmen karaborsa satış yapan lavuklardır.
 • defalarca bilet alıp sattığım bir site, hiçbir sorun da yaşamadım. şikâyet edenler herhâlde ilk defa yaptıkları alışverişten ötürü, sistemi anlayamamışlar.
 • delirmiş insanların yönettiği firma.

  an itibarı ile fenerbahçe-osmanlıspor maçına 450 tl'ye kalearkası bilet satmaya çalışmaktadırlar.

  acaba çoklu bilet mi diye kontrol ettim ama değil.
  1 bilet fiyatı 450 tl.

  link: https://secure.ticketbis.com.tr/…ck/comprar/2393392

  kaçırdığım bir şey varsa, söyleyin bileyim.
 • viagogoya göre hayvan gibi komisyon almakta.

  300 liralık satıştan 80 tl falan kesiyor sanırım. viagogo yaklaşık 40 tl falan kesmekte 300 liradan.

  ha düzgün ve çok güvenli sistemdir o ayrı ama bilet satanlar için komisyon uçuk dediğim gibi.
 • ebay tarafından satın alınmış.