• turkiye'de neden populer olmadigini anlayamadigim uygulama.

butun karaborsaci yamyamlari got gibi ortada birakmis, sayesinde bircok konsere gidebilmemi saglamistir.

2 hafta sonra gidecegim hellfest festivalini yine buradan bulabildim zor da olsa. bileti aldiktan sonra kendi isim ve soyisminizi yazdirabiliyorsunuz (sanirsam her etkinlik icin olmuyor)
  • cok güzel bir app lakin bazi serefsizler biletlerini cok yüksek fiyattan satmaya calisiyorlar. en fazla 20% kar pay ile satilabilir biletler. mesela bileti satisa koyarken eleman alis fiyati kismina 30 euro yerine 80 euro yaziyor (app her zaman bilet fiyatini biletten anlayamiyor) sonra 100'e satiyor. bu gibi durumlarda bileti alip, sikayet ederseniz, aradaki farki hesabiniza geri yatiriyorlar, cunku o fiyattan satmak yasak. en azindan bugüne kadar ise yaradi bu yöntem.
  • sold out’ların son bir ümidi, hiç mi yok’u site.
  • bir alıcıdan diğer alıcıya bilet satımını sağlayan site.
    üyeler her hangi bir organızasyon için alış fiyatının maksimum %20 fazlasına bilet satıp/alabiliyor.
    bir nevi insaflı karaborsacılar platformu. aralarından satış fiyatına bilet veren helal süt emmiş hacıbabalar da çıkmıyor değil ama çok nadir.
  • daha önce kullanıp deneyen varsa yeşillendirilmek isterim. 11 haziran metallica amsterdam konserine bileti almamak için zor duruyorum. kafayı yemek üzereyim. lütfen yeşillendirin sayın yazarlar.
  • avrupa'da deli gibi çalışan app. etkinlik saati yaklaştıkça early bird fiyatına bilet bulabiliyorsunuz. kesinlikle muazzam.
  • 28 ekim 2022, moderat amsterdam konserine olan iki adet biletimi 30 sn icinde satmami saglayan uygulama. hem konser bileti al, hemde ayni haftaya tatile git. benim gibi dallamalik yaparsaniz, ya da son dakika bir isiniz cikarda bileti satmaniz gerekirse sizin icin harika bir uygulama. ne zaman kullansam isimi goruyor. eger cok populer bir event icin herhangi bir biletiniz varsa sisteme koymaniz ile satilmasi bir oluyor. oyle karaborsa sayilmaz cunku bir bileti orjinal bedelinin en fazla yuzde 20'si uzerine satabiliyorsunuz. 6 ay onceden pesin para verip iki adet bilet almisim. birakin da 5'er euro kar edeyim. hatta ucuza bile gitti sayilir.
  • yogun konser / festivallere bilet almanin notifikasyonla falan imkansiz oldugu site.
    toplantida kucagima laptopu actim f5 lemeye basladim, ciktigi anda tikliyorum yok yine olmuyor.
  • algoritmalarina sictigimin programi, cok sinirliyim valla. hollanda'nin en guzel aktivitesi olan muze gecesine bilet almayi unuttuguma mi yanayim, binden fazla bilet bekleyen olmasina mi, gunde telefonuma 50 bildirim gelmesine ragmen hic bir bok alamamama mi.
  • etkinlik biletlerinizi satmaniza yarayan platform. turkiyede gecerli degil yaziyor , tr banka hesabi ile odeme alabiliyor muyuz bilenler yesillendirebilir mi?
hesabın var mı? giriş yap