şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rahatsızlık konusunda seviye atlamış insanlardan çamaşır deterjanı kapsülü yemeli akım: tide pod challenge

  son zamanlarda amerika dan yayılarak popüler oldu. bir çok ölüm haberi gelmeye başlamış. onlarca ölü varmış.

  peki madem bu kadar tehlikeli bir şey bunu "neden burada yayıyor ve hatta popüler hale getiriyorsun?" diye soranlar olacaktır.

  peki açıklayayım; bu kapsülü yiyecek kadar geri zekalı insanlar varsa aramızda yaşamasın. yesin kapsülü ölsün. bunlar ölmeyince başkalarını öldürüyor kazara. çünkü bunlar, bu jenerasyon bu gençler gerçekten salak.

  neyse şimdi herkes bu youtube videolarını facebook, intagram falan filan paylaşsın. kesin bilgi gibi yayalım. bu challenge'ı duymayan salak kalmayana kadar paylaşın.

  tide pod challenge 1
  tide pod challenge 2
  tide pod challenge 3

  haber .
 • darwin ödüllerinde yarışabilmek için yerine getirilmesi gereken challenge. benim favorim calgonit yemek. bööyle kriptonit yemiş süpermen gibi oluyorsunuz oyhş.
 • bir grup gerizekalı ergenin devam ettirdiği akım. yaşamları pahasına. olay kapsül gibi duran çamaşır deterjanı yeme yarışması ile başlıyor brezilyada. daha sonra dünya geneli onlarca çocuk ölüyor. tabii bunlar olurken boğaza deodorant sıkma gibi yarışlar da yapılıyor. aksi gibi videolar sadece ergenlere açık değil. abd de 7 yaşındaki bir çocuk da görüp deniyor evde ve ölüyor maalesef.

  noldu, nasıl buralara geldik? ergenlerimiz mal mı cesaret videoları çekmeye ve birbirlerini gazlayıp sonlarını hazırlama bu kadar hevenlendiler?