• 190 ülkede iş yapan, 16milyona yakın distribütöre sahip ürün yelpazesi oldukça geniş olan başarılı bir çin firması. ürünlerin kalitesi tahmin edileceğinden daha kaliteli ve yüzde yüz bitkiseldir.
  • fransızıca'da ayrıca buyrun, al bakalım vs gibi de kullanımı mevcuttur.
  • fr. yakaladın, iyi fikir gibi anlamlara gelebilmekte. (bkz: tenir)
  • şimdilerde 2000 tl'lik ürün alarak üye olunabileceği ve daha sonra yeni üyeler getirdikçe gelir elde edilebileceği söylenen hede. şu web sitesi üzerinden ürünler görülebiliyor. firma'nın iletişim bilgilerinde adres yok.
    (bkz: çiftlik bank)
    (bkz: ponzi scheme)
  • simdi tam bu saatte esimin akrabasi tiens toplantisindan geldigini soyledi. sirt agrilarini gecirmek icin ozon tabakasi diye renkli bir kagidi agriyan yerine yapistiriyor.

tiens sirketinin ito da kaydi var sermayesi 68.500 tl, sisteme uye! olabilmek icin 2500tl! para odeyip urun aliyorsun sonra elinden geldigince satmaya calisiyorsun ve altina uye! geldikce 250 tl para kazaniyorsun dedi.

insanlarin refahinin azaldigi bu gunlerde cok sukur yeni ciftlikbankimiz da var.

edit: akrabamin durumunu guncelleyegim.
  • akıl sağlığı yerinde olan hiç bir insan üye olmaz. saf salak insanlar var olduğu müddetçe bu tarz oluşumlar da var olacaktır.
  • bugün ben de bunların bir toplantısına katıldım ve dediklerinin hiçbirine inanmadım, palavra gibi geldi
  • diş macunları harika olan firma. diğer ürünlerini de denemek istiyorum fakat ne kadar etkili bilemiyorum.
  • piramit sistemi ile çalışan ve milleti düdükleyen oranizasyon.
  • bir arkadaşımdan tavsiyesini aldım bugün, aranızda bilekliğini kullanıp sırt, boyun ağrılarına iyi gelen var mı acaba?
hesabın var mı? giriş yap