şükela:  tümü | bugün
  • az önce conan o'brian'nın programında izlediğim, bir bar taburesini ittirerek insanları güldürmeye çalışan insan.

duş alan bebek muhabbeti güzeldi.

not: web sitesi çalışmıyor, uğraşmayın. ya da uğraşın.

http://www.tignotaro.com/
  • conan'ın sürüyle çıkardığı kazma komedyenler arasında sivrilmiş, hayattan bezmiş donuk ifadesine rağmen milleti güldürebilen, anlaşıldığı kadarıyla yaratıcı-üretken mizah kadını. bu gece ikinci kez çıktı conan'a. tanımam etmem normalde conan'da gördüm. ilkinde de iyiydi. tabure sesi geyiğiyle çaktırmadan izleyicilerin mizah anlayışına giydirmiştir.
  • 30 saniye önce conan o'brian'ın programında izleyip güldüğüm kadın. o değil ilk entry inin girildiği tarihten neredeyse 5 ay geçmiş cnbc-e hala aynı conan o'brian programlarını yayınlıyo lan.
    kandırıldık ey halkım
  • conan'daki performansı için:
    http://www.youtube.com/watch?v=vo1oyorgkcg
  • hayatini komedi yaparak ve conan'a cikarak gecirmekte olan komedyen. ne zaman denk gelsem abla orada. hayir ayni program da degil.
  • gecen bi special gosteri mi ne yapti bu yarisinda ustunu cikardi belden yukari cibildak olarak devam etti sova. ki memeleri kanserden oturu alinmisti oyle takildi hatun. respect.
  • hani bazı insanlar vardır ya, "x'in çirkin versiyonu" ya da "y'nin güzel versiyonu" denir. sanki ana rahminden erken çıkmıştır da hamdır, az daha kalsa daha güzel olacaktır falan filan.

bu abladaki durum mary louise parker'ın bi' model aşağısı olması. hatta bi' program vardı "gag" mıdır "gug" mudur, yeşil logolu; neyse orada kendisini izlemiştim ufakken, aklımda sadece "tig" kalmış - sonraları weeds ortaya çıktı, aha dedim tig. değilmiş meğerse.

şurada yan yanalar mesela, biri daha feminen olaymış ya da diğeri daha maskülen olaymış aynı kapıya çıkıyorlarmış sanki.
  • amazon'a kendi hayatından esinlenerek kaleme aldığı one mississippi adlı bir kara komedi dizisi çekecektir.
  • "tig" isimli belgeseli çok sağlamdır.
  • yakışıklı bir ablamız.