şükela:  tümü | bugün
  • joe exotic isimli, 5 kaplanı öldüren ve rakip yetiştiriciyi öldürtmek için katil kiralayan özel bir kaplan yetişticisi hakkında olacak netflix belgeseli. .
  • bir belgeselde kaç tane sevimsiz insan olabilir hepsi var.cinayet, kargaşa.. deliler var lan burda... kanımca 2020'nin en iyi şovlarından biri.
    tiger king: murder, mayhem and madness
  • tavsiye: 1-2 bolum izleyeyim kafam dagilsin diyerek acmayin. cunku 7 bolum, herbiri nerdeyse 1 saat, ve bitirene kadar ugrasacaksiniz siz de eminim. yani ben oyle yaptim yine ve pismanim.

joe'unun accayip renkli ve deli kisiligi, bir sure sonra bende sempati uyandirdi ne yalan soyleyeyim. sag kolu gibi olan uzun sari sacli bacaklari protez eleman ve kolunu kaybeden yardimcisinin soyledikleri de beni biraz etkiledi gibi. bu herif 3000 dolara kiralik katil tutmaz diyorlar ama, aksine 3000 dolara tam da kiralik katil tutabilecek saflik var gibi :/ hayat hikayesi huzunlu. trump'tan tek eksigi ise kendisinin de dedigi gibi culsuz olmasi asdksjd yoksa aralarinda herhangi tek bir fark goremiyorum. mahkemede avukatligini kendi ustlenmis, cok fazla ceza almasini vs. hep buna bagliyorum, yazik, uzuldum sanki ben adama ya :/

peki ya o uyuz otesi samimiyetsiz gicik caroline baskin??ulen daha surda kac yil oncesine kadar sen kendin bilmemne kedisi ciftlestirip satiyormussun ya??!!! kocasini miras icin oldurup kaplanlara yedirdigi hikayesine de ben gaaaayet inandim asdkjsda simdi haydi bakalim kanitla uzerinden gecmis 20 yil :/ hayvanciklari guya "kurtarip", kendi "barinagina", daha kucuk kafeslere tikmasi peki??? ya joe'unun soyledikleri hep dogru valla....... :/ asdksjs

hele o adnan oktar kilikli herifin literally hem buyuk kedi, hem "kedicik" haremi olusturmasi? asdksjsk adnan bu herifi mi ornek almis kendine acaba?

ozetle iste aslinda, belgeselde konu edilen heeerrrr bir kisi birbirinden bok. overall tam bir american rednecks plus white trashes belgeseli olarak da bakilabilir aslinda. ben islenen bir cinayet var sanmistim bu arada ortada. o da yok.
  • vay anam vay neler dönmüş serhat ya diyerek izlenilen netflix yapimi belgesel dizi.

butun amerika bu diziyi konusuyor, "bir bolum izleyeyim bakalim neymis bu kadar ilginc olan" diye acip, 4 bolum izledim. hani kurgu olsa, "siktir lan olur mu oyle sey" dersin, oyle seyler olmus.

bir heyecanla sozlukte neler yazilmistir acaba diye geldim, toplam 3 girdi gorunce sasirdim yalniz. netflix turkiye'de yok mu bu dizi?

bulun bir yerden izleyin, pisman olmayacaksiniz.