şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bedduaları tutmuş facebook sayfasıdır

link

açamayanlar için --- spoiler ---

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/…6d&oe=54b4f089
    --- spoiler ---
  • (bkz: yaradılanı yok et yaradandan ötürü) felsefesinden hareketle kurulan ve ilginç bir şekilde atsız'ın yolundan gittiğini savunup türkçü olduklarını red eden bir garip facebook sayfası.
    içindeki sosyopatlığı milliyetçilik sosuyla bastıran bir avuç ergenin uğrak mekanı.
  • kurttan gelmedik kurt'a gidiyoruz aveller!
  • değişik insanların ve değişik diyalogların mevcut olduğu yer.:
    http://i.hizliresim.com/ppqm20.png

türkçülükten ziyade komedi sayfası olarak millet giriyor.
  • "türkçü değiliz, milliyetçi değiliz, islamcı değiliz, solcu değiliz, ateist değiliz, ikoncu değiliz" diyerek bana "nesiniz o zaman amk" sorusunu sordurtan sayfa. çok garip bir zihniyete sahipler. ırkçılar ama türkçü değiller. dincileri klasik argümanlarla (laiklik sırf müslümanlara eziyet anlamına gelmiş türkiye'de) savunup kemalizm'i eleştirip, aynı şekilde dincilere de küfür ederler. türkçü düşmanı olmalarına rağmen de türklerin üstün olduğunu ve insan olmadığını savunurlar. çok acayip bir kitleye sahip bu sayfa gerçekten. troll de değiller, herifler gayet ciddi.

takipçileri çoğunlukla berke can tipli ergenlerden oluşuyor ayrıca.
  • günden güne görüşleri değişen,nutuk'u bile yeni okuyup, büyük ırkçı başbuğ diye hitap ettikleri atatürk'ü hümanist diye nitelendirmeye başlayan insanların yönettiği oluşum, pardon insan mı dedim haşa ve kella...tartışmaları efsanedir, küfür dağarcığınızı geliştirir.he birde güzel gif yaparlar.
  • haklarında neden bu kadar az yazılmış anlamıyorum. hasta bunlar, ruh hastası. ben bunları tanımadan önce kendime bile ırkçı derdim. yıllardır, troll olduklarını düşündüm, ve güldüm geçtim. ama bunlar gerçekten çok ciddi. çıkaracakları kitabı mutlaka okuyacağım, desteklediğim için değil, olayları onların çerçevesinden izlemek için.

sayfanın *güncel kullanıcı adı (adres çubuğuna http://facebook.com/'dan hemen sonra yazmanız gereken şey): savasimafed4ol

not: sayfa ara sıra kapanıyor, ara sıra açılıyor. paylaşım yapacakları zaman açıyorlar. genelde akşamları (gece) paylaşım yapıyorlar.

tanım: ruh hastalığı düzeyinde ırkçı bir yapılanma(?).
  • "son yıllarda avrupalılar ırkçılığına iyice kılıf bulmaya başladılar. nazizmi beyaz ırk anlayışına çevirdiler. özellikle amerikalılar ve slav toplulukları hitler'in düşüncelerini savunur hale geldi. hitler bu adamları sabun yapıp köpürtmeyi düşünüyor lakin bunlar hitler'in peşinde. nazizm de cermenler en üst kademededir. slav ve amerikalılar gibi karışık toplumlar ise en alt tabakadadır. bunları geçtik bir de bizim gafil türkler de bunların peşinden gidiyor. siz istediğiniz kadar beyaz tenli olun. adamlara türküm dediğiniz an size küfür etmeye başlarlar. ateist olduğunuzu söyleseniz bile size koduğumun müslümanı derler. boş yere türklüğü ve kendinizi rezil etmeyin. türkleri ne arap kabul eder ne de batılılar. orta asya cumhuriyetleri bile bizi sevmez. dünyada sevilmeyen iki ırk vardır.

birincisi türkler
    ikincisi yahudiler"