şükela:  tümü | bugün
  • bedduaları tutmuş facebook sayfasıdır

link

açamayanlar için --- spoiler ---

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/…6d&oe=54b4f089
    --- spoiler ---
  • (bkz: yaradılanı yok et yaradandan ötürü) felsefesinden hareketle kurulan ve ilginç bir şekilde atsız'ın yolundan gittiğini savunup türkçü olduklarını red eden bir garip facebook sayfası.
    içindeki sosyopatlığı milliyetçilik sosuyla bastıran bir avuç ergenin uğrak mekanı.
  • haklarında neden bu kadar az yazılmış anlamıyorum. hasta bunlar, ruh hastası. ben bunları tanımadan önce kendime bile ırkçı derdim. yıllardır, troll olduklarını düşündüm, ve güldüm geçtim. ama bunlar gerçekten çok ciddi. çıkaracakları kitabı mutlaka okuyacağım, desteklediğim için değil, olayları onların çerçevesinden izlemek için.

sayfanın *güncel kullanıcı adı (adres çubuğuna http://facebook.com/'dan hemen sonra yazmanız gereken şey): savasimafed4ol

not: sayfa ara sıra kapanıyor, ara sıra açılıyor. paylaşım yapacakları zaman açıyorlar. genelde akşamları (gece) paylaşım yapıyorlar.

tanım: ruh hastalığı düzeyinde ırkçı bir yapılanma(?).
  • "son yıllarda avrupalılar ırkçılığına iyice kılıf bulmaya başladılar. nazizmi beyaz ırk anlayışına çevirdiler. özellikle amerikalılar ve slav toplulukları hitler'in düşüncelerini savunur hale geldi. hitler bu adamları sabun yapıp köpürtmeyi düşünüyor lakin bunlar hitler'in peşinde. nazizm de cermenler en üst kademededir. slav ve amerikalılar gibi karışık toplumlar ise en alt tabakadadır. bunları geçtik bir de bizim gafil türkler de bunların peşinden gidiyor. siz istediğiniz kadar beyaz tenli olun. adamlara türküm dediğiniz an size küfür etmeye başlarlar. ateist olduğunuzu söyleseniz bile size koduğumun müslümanı derler. boş yere türklüğü ve kendinizi rezil etmeyin. türkleri ne arap kabul eder ne de batılılar. orta asya cumhuriyetleri bile bizi sevmez. dünyada sevilmeyen iki ırk vardır.

birincisi türkler
    ikincisi yahudiler"
  • muhtemelen bir baltaya sap olamamış ruh hastası birkaç embesilin oluşturduğu platform. ilk kez bugün karşılaştım,karşılaşmaz olaydım. kendilerini sosyal medyada var etmeye çalışıyorlar işte. küçücük çocuğa bile hakaret edecek seviyedeler.

https://pbs.twimg.com/media/c-vdwuzxkaq9k_v.jpg
  • ciddi olduklarını yeni yeni anlamaya başladığım ilginç sayfa. cidden bu ne lan?
  • ulan ne türkçülüğü, ne ırkçılığı? herifler türkçülük kisvesindeki pkk'lı orosbu çocukları. bunu fark edemeyen , yeni yetme ergenleri kandırıyorlar. yoksa bir insan atatürk'e falan neden sövsün?
  • edit 27.04.18: twitter otağı yeniden kapatıldı.

twitter otağı an itibariyle askıya alınmış olan oluşum. 21.12.17

bunlar maldır, bunlara pkk'lı diyen de ayrı maldır.

gavadlığa (onlar gavad diye yazıyor) ve ikoncanlığa karşı olan, türkiyeye ve daha sonra da galaksilere hükmetmeyi hedef bellemiş birkaç hayalperest gencin kurduğu siyasi grup. ırkçılıkları had safhadadır. kendilerine türkçü dedirtmezler, fakat türk ırkçılığı yaparlar. çok acımasız bir etik anlayışına sahiptirler. bu bakımdan nazilerle kıyaslanabilirler. hiçbir nüfuzları yokken bu kadar ahkam kesmeleri komiktir. çoğu kişinin zaten gülüp eğlenmek için bunları takip ettiğini düşünüyorum. ama bazen mantıklı yorumlar da yapabilirler, özellikle kemalistlerin saçmalıklarıyla ilgili.

ateistlerle ilgili bir paylaşımlarını da şuraya yazalım. bu paylaşımın ne kadar doğru bir tespit olduğunu ekşi sözlük'te kolayca gözlemleyebilirsiniz.

"abd'de ateist olmanın şartları:
    -herhangi bir yaratıcıya veya ilahi bir kudrete inanmamak

türkiye'de ateist olmanın şartları:
    -dine inananları yobazlıkla suçlamak
    -afrika'da çocuklar niye aç demek
    -türk ırkı yok demek ama kürt, çerkez, laz, ermeni, yunan var demek
    -komunist, solcu, humanist, hippi olmak, eşcinselliği desteklemek
    -ateizm dinine inanmayanları aşağı görmek
    -her ateisti ilah mevkiine yükseltmek
    -gavadlığı desteklemek
    -aleviliği çağdaşlık olarak görmek
    -türkiye'ye karşı olan herkesi desteklemek. türkiye'yi kötülemek"