şükela:  tümü | bugün
 • bedduaları tutmuş facebook sayfasıdır

  link

  açamayanlar için --- spoiler ---

  https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/…6d&oe=54b4f089
  --- spoiler ---
 • (bkz: yaradılanı yok et yaradandan ötürü) felsefesinden hareketle kurulan ve ilginç bir şekilde atsız'ın yolundan gittiğini savunup türkçü olduklarını red eden bir garip facebook sayfası.
  içindeki sosyopatlığı milliyetçilik sosuyla bastıran bir avuç ergenin uğrak mekanı.
 • değişik insanların ve değişik diyalogların mevcut olduğu yer.:
  http://i.hizliresim.com/ppqm20.png

  türkçülükten ziyade komedi sayfası olarak millet giriyor.
 • haklarında neden bu kadar az yazılmış anlamıyorum. hasta bunlar, ruh hastası. ben bunları tanımadan önce kendime bile ırkçı derdim. yıllardır, troll olduklarını düşündüm, ve güldüm geçtim. ama bunlar gerçekten çok ciddi. çıkaracakları kitabı mutlaka okuyacağım, desteklediğim için değil, olayları onların çerçevesinden izlemek için.

  sayfanın *güncel kullanıcı adı (adres çubuğuna http://facebook.com/'dan hemen sonra yazmanız gereken şey): savasimafed4ol

  not: sayfa ara sıra kapanıyor, ara sıra açılıyor. paylaşım yapacakları zaman açıyorlar. genelde akşamları (gece) paylaşım yapıyorlar.

  tanım: ruh hastalığı düzeyinde ırkçı bir yapılanma(?).
 • "son yıllarda avrupalılar ırkçılığına iyice kılıf bulmaya başladılar. nazizmi beyaz ırk anlayışına çevirdiler. özellikle amerikalılar ve slav toplulukları hitler'in düşüncelerini savunur hale geldi. hitler bu adamları sabun yapıp köpürtmeyi düşünüyor lakin bunlar hitler'in peşinde. nazizm de cermenler en üst kademededir. slav ve amerikalılar gibi karışık toplumlar ise en alt tabakadadır. bunları geçtik bir de bizim gafil türkler de bunların peşinden gidiyor. siz istediğiniz kadar beyaz tenli olun. adamlara türküm dediğiniz an size küfür etmeye başlarlar. ateist olduğunuzu söyleseniz bile size koduğumun müslümanı derler. boş yere türklüğü ve kendinizi rezil etmeyin. türkleri ne arap kabul eder ne de batılılar. orta asya cumhuriyetleri bile bizi sevmez. dünyada sevilmeyen iki ırk vardır.

  birincisi türkler
  ikincisi yahudiler"
 • kafayı yemiş iki üç orospu çocuğunun sayfasıdır. türklük beynelminelciliği güdüp atatürke falan söverler,öyle bir kafa.
 • muhtemelen bir baltaya sap olamamış ruh hastası birkaç embesilin oluşturduğu platform. ilk kez bugün karşılaştım,karşılaşmaz olaydım. kendilerini sosyal medyada var etmeye çalışıyorlar işte. küçücük çocuğa bile hakaret edecek seviyedeler.

  https://pbs.twimg.com/media/c-vdwuzxkaq9k_v.jpg
 • ciddi olduklarını yeni yeni anlamaya başladığım ilginç sayfa. cidden bu ne lan?