şükela:  tümü | bugün
 • 23 eylül 2014 sırbistan türkiye voleybol maçında 22 sayı ile harikalar yaratan genç yetenek. kıskanmadım değil gönül isterdi türkiye'de de böyle oyuncular çıksın fakat türkiye'de spor futboldan ibaret olduğu için olsa bile yazık olurdu diye düşündüren oyuncu.
 • ntvspor spikeri mehmet sevinç'in söylediklerine göre galatasaray'ın türk yapmak için oldukça yoğun uğraş verdiği fakat sırbistan federasyonunun devreye girmesi ile sırbistan adına oynamaya karar veren bosna sırpı genç yetenek.

  ek: galatasaray altyapı antrenörlerinin boskovic'i izleyip beğenmediği de iddialar arasında kesin olmamakla birlikte.

  ek2: sırp voleyboluna ve bu konuya vakıf bir bilen der ki: galatasaray altyapısı ve menajeri, boskovic'deki yeteneği göremedi ve büyük vizyonsuzlulukla ellerinden kaçırdılar. ama sırplar bizimkiler gibi değiller ve boskovic'i yıldız olma yoluna soktular.
 • bu kızı ileride çok konuşulacak.en azından voleybola gönül veren kişiler tarafından.malum bu konuda noksanlık çok ülkemizde.
 • neslihan gibi solak ve bileği çok güçlü ama teknik olarak yolu var daha,mesela açık toplara nasıl vurulur,blok aşılamayacak kadar yüksekse nasıl blok-out yaptırılır veya kötü pasta nasıl plase bırakılır nesli'den çok şey öğrenebilir .hırslı azimli istekli çok daha iyi olacaktır.o değil de kosheleva nasıl çemkirmiş ahahahah yazık lan kız daha 18 yaşında kosheleva vs boskovic
 • eczacıbaşı'na transfer olmuş, brakocevic vol2. olimpiyatlarda görüldüğü üzere dünya voleybolunun kraliçelerinden olmasına çok az kalmış.
 • 2016 rio olimpiyatlarindaki performansini izlerken akillara bir baska yurttasi ve mevkidasi ivan miljkovicin 2000 sydney olimpiyatlarindaki performansini getiren voleybolcu. bakalim gucu sirbistan'a kadinlarda ilk olimpiyat voleybol altin madalyasini getirmeye yetecek mi?
 • an itibariyle fivb kadinlar kulupler sampiyonasi finalinde caprara gecen seneki eski takimi eczaciya karsi pomi casalmaggioreye ile barbolini de ayni sekilde gecen seneki eski takimi casalmaggioreye karsi yeni takimi eczaci ile karsi karsiya geliyor. su an eczaci setlerde 1-0 önde 2.sette casalmaggiore 7-0 önde başladı. enteresan bir rastlanti olmus iki hocada karsi takimi cok iyi tanıyorlar ama ikisinin oynattigi oyunla birlikte kadro kaliteleri mac sonucunu belirleyecek. ancak eczacinin kadrosu bu sene muhteşem her maçını izleyesim var açıkçası. bu kadar yıldızı bir araya getirmek zor olsa gerek. bu takimda maja poljaka cok alışmıştık bir nevi vakıfbanktaki milena rasijin karsılığıydı. ama yollar ayrılmış kendisiyle. ve son olarak larsonun voleyboluna hastayım bayılıyorum kendisine.
 • tek başına sırbistan kadın milli voleybol takımını az önce resmen ipten alan, makina gibi bir hanımefendi. tokadını yemek istemezdim.
 • sırbistan'ı avrupa şampiyonu yapan, nesli'nin sırp versiyonu.

  97 doğumlu olduğunu öğrenince baya şok yaşadım yalnız, 30 gibi duruyor en az.
 • 2017 avrupa kadınlar voleybol şampiyonası'nın mvp'si oldu. set başına 7.22 sayı üretmiş.