şükela:  tümü | bugün
 • trt 2 trt int ve trt türkte cumartesi pazar günleri 9.30 da yayınlanan habervizyon adlı programın melek yüzlü sunucusu
 • gülen gözlerini , bir türlü yatıştıramadığı yayın kaygısını ve bunun yarattığı sevimli telaşını izlemek için pazar sabahları trt 2'yi açmama sebebiyet veren sunucu.

  sözlükte az tanınmasını trt 2'nin izlenmemesine bağlıyorum ve kendisine açık renk saç daha çok yakışıyor demek istiyorum.
 • trt 2 de yayın yapması daha bi çekici kılıyor, fazla kişinin izlemediği ve genelde belgesel, haber v.b. programların yayınlandığı bi kanalda böyle hoş bi bayan görmenin verdiği tezatlıktan olsa gerek diye düşünüyorum.
 • trt 1 de tamer korkmazla ezberbozan adlı programı yapmaya başlamıştır
 • aylar sonra açtığım televizyonda gördüğüm en güzel kadın olmuştur.

  (kendisini gördüğüm için trt2'yi açmadım, habervizyon adlı trt2 programında küba ile ilgili bir haber veriliyordu. küba görüntülerini görünce bir bakayım dedim, oradan sunucusunu gördüm. entry böyle doğdu, küba büyükelçisini de çok kıskandım.)

  önce ipek tanrıyar sandım ama yok ses tonu ondan çok daha güzel, daha oturaklı, ses tonu harika. diksiyon müthiş. eski ekol trt spikerlerinin tüm olumlu yanlarını, yeni ekolün dinamikliği ile birleştirip, üstüne müthiş güzelliğini eklemiş. türkiye'de hep şaşırtıcı, güzel şeyler olabiliyor.

  güzel, kendini bilen bir kadını tv'de izlemek bambaşkadır. tijen aylar sonra bu duyguyu yaşattı, ekranın başına kilitlenmiş durumdayım. şu anda trt 2'de canlı yayında, hamsi fiyatları üstüne konuşuyor. hamsi fiyatlarını mı dinliyorum, kendisine mi kilitlendim bilmiyorum, aslında biliyorum :-). trt2 yi böyle ilgi ve dikkatle izleyeceğimi hiç sanmazdım.

  trt hala türkiyedeki televizyon kanallarının en iyisi ve tijen'de en güzel, özel sunucusu. kendisine ekşi sözlük'ten selam gönderirken, başarılar diliyorum.

  not: galiba habervizyon her sabah saat 09:30'da, trt 2'de tavsiye olunur.

  edit ve özel not:

  sözlük ahalisi gayet sıradan güzelliği olan ''`banu güve'' için deli olurken, banu'yu her yönden 10a katlayan bir kadını keşfetmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. ntv'de çalışsa altında 100 tane entry olurdu ama böyle daha iyi gibi, değil mi. az bilinen, sadece bilenlere özel bir güzellik.
 • ekranda görünce bir anligina gavur haber kanallarindan birisini izledigimi zannedip logoyu kontrol ettim. allah yaratmis, bize laf düsmez diyerek bu entry'yi noktalamak istiyorum.
 • trt haber'i geçtim, tüm trt ekranlarının en güzel yüzü. bununla beraber muazzam bir stile de sahip. haber sunuşu, diksiyonu, konuya hakimliği filan da saygı uyandırıyor insanda.

  bunun yanında muazzam, evet muazzam dudaklara sahip kendisi. trt'ye baya baya fazla. cnbc-e kedisi için bir ekonomi programı başlatmalı bana kalırsa. kahvemizi yudumlarken kendisinin dudaklarından parite lafı duymak pek güzel olurdu.
 • ses tonu son derece karizmatik olan spiker. trt'nin sarisin guzeli.
 • trt'yi tek izleme sebebidir kendisi.
 • daha ziyade gülümsediği zamanlarda scarlett johansson'u andırmaktadır: http://twitpic.com/7axyjq

  ayrıca ses tonuyla görüntüsü birbirine zıt ender insanlardan: http://www.youtube.com/…w8q5jmjfpom&feature=related