şükela:  tümü | bugün
  • tik tok kullanıp özürlü olmayan kimseyi görmediğim için yanlış olan önerme.

(bkz: sanki ejderhası var)
  • 1) bunun buraya taşınmasını gerektirecek ne vardı?
    2) özürlü değil engelli diyebilirsin

belliki kızın akli sağlığı yerinde değil. şimdi sen bunun daha çok görülmesini sağlayarak ne kazandın?

edit
  • üstteki yazar tüm duyarı kasmış bana bir şey kalmadı.
    bari gününüz güzelleşsin buyrun
  • ve sen de bunu başlık olarak açtın... aferin sana.
  • tiktok'un zararlarını kamu spotu niteliğinde hazırladığı video ile tiktok üzerinde anlatmaya çalışmış kız.
  • kızlar ile goy goy yaptğı(mız ) gurup, "ben bir kızım ona göre" haberiniz olsun. bugünde bilgi sahibi olduk çok şükür şu platformda üyeliğim onaylanana kadar kaç yıl bekledim kim bilir, ilk üyelik açtığımda olan başlıklar ile şimdikilerin farkına bak yazık günah ..
  • --- spoiler ---

izleme amk
    --- spoiler ---
    hadi kız engelli. bunu izleyip buraya başlık açan sen nesin?
  • beyin ölümü gerçekleşmiştir.
  • madem kizin biri beni hamile birakti iddiasi var, neden kiza destek vermek yerine victim blaming yapiliyor? normal, engelli olmayan bir kiz boyle bir iddia ile gelseydi yine kizi mi suclayacaktiniz yoksa bu sadece engelli oldugu icin mi bu kadar kolay suclanabiliyor? ya gercekten tecavuze ugramissa?

ne oldu feminist? isinize gelince kadin beyani esastir, isinize gelmeyince bu kiz iftira atmis.
  • yavşak herif.çocuk ulan bu.özürlü ne demek.sen baba değilsin belli ki.o taşak kadar beyninle emin ol olmamalısın da.pislik seni.
    ne oldu bunu buraya taşıdında.o sabiyi ifşa mı ettin sandın?
    umarım senden doğanlar bu alay ettiğin çocuk gibi olmaz...

edit : başlık sahibi dişiymiş.kadınlar üstüne alınmasın ama bunun gibilerin ayrımlarını dişi olarak yapıyorlar...