şükela:  tümü | bugün
  • burger king adlı fast-food restaurantlar zincirinin online yemek siparişi verebileceğiniz alt web adresi.
    dikkatle incelendiğinde, menü ve diğer besin ücretlerinin normalinden en az 2 tl yüksek olduğu görülecektir.
  • verilen siparişin çok geç gelmesini sağlayan sitedir.

sipariş verdikten yaklaşık bir buçuk saat sonra geldi. siparişin geleceği restaurantı aradığımda telefonları sürekli meşguldü. iptal edemedim. ben de umudu kesip farklı bir yerden sipariş verdim. ikinci siparişim bundan daha önce geldi.

(bkz: yok artık)
  • havalar iyiyken bile olumsuz hava koşullarından dolayı siparişleri iptal eden site.

işin kötü yanı siparişimde kullandığım indirim kodunu bile iade etmiyorlar. üstüne üstlük müşteri hizmetlerinden gayet kibarca sorunu halletmelerini isteyince aniden görüşmeyi sonlandırıyorlar.

sanırım kar amacı gütmeyip babalarının hayrına ürün satıyorlar. bu kafanın başka açıklamasını bulamadım ben.
  • yemeksepeti varken kim niye kullanır merak ettiğim site.
  • kötü tasarımlı, çakma yemeksepeti.com.
  • 13:05 de verdiğim siparişi 14:26 itibarı ile hala getirememiş olan oluşum.
    açım lan ben allahsızlar, hizmet almak için para verdik size. rica minnet mi istedik!
    sizden bir daha sipariş veren otuzikiyetmişi s*ksinler!
  • yemeksepetinin yanına bile yaklaşamayacak internet sitesi. sırf popeyes burda diye üye oldum, sipariş verdim, baktım hazırlanıyor olarak görünüyor. 1 saat sonra gelmeyince tekrar baktım siparişiniz iptal oldu yazıyor. canlı desteğe sordum, bulunduğunuz bölge sipariş alanının dışında dedi. peki güzel kardeşim siparişi niye aldın o zaman? hadi aldın da iptal ettin diyelim niye bi mesaj bi arama bişey yok. ben müneccim miyim?
  • yaklaşık 21.15 te bi sipariş verdim bunlardan mobil ödeme ile ve üzerinden bir saat geçtikten sonra siparişimin teslim edilmemesinden kıllanarak online olarak müşteri temsilcileriyle görüştüm.

kendileri son derece ilgisiz, son derece bilgisiz bir şekilde konuştular ve en sonunda sistemlerinde benim mobil ödeme yaptığımı göremediklerini bu yüzden bi iade yapamayacaklarını belirttiler.

dedim nasıl olur, benim mobil ödeme onay mesajım bile var ama nuh dediler peygamber demediler.

bunun üzerine turkcell ile iletişime ve geçtim ve kendilerine durumu anlattım hatta eğer isterlerse ilgili konuşmanın ve sipariş ekranında ki iptal yazsının görüntüsünü kendilerine mail atabileceğimi söyledim ve turkcell buna hiç gerek olmadığını ilgili ödemeyi iptal ettiklerini söylediler.

bu yaşıma geldim, sayısız yemek siparişi cartcurt vermişimdir, ben hayatımda bu kadar kötü bir oluşum bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri görmedim.

resmen dolandırıcı muamelesi gördük bi de ya.

aman uzak durun bunlardan.
  • kendileri 1.5 saatte gelen siparis konusunda master yapmis, musteri memnuniyeti 0, cakma bir yemeksepeti olmaya calismis. kesinlikle musteri bilgilendirme gibi dusunceleri yok. kosedeki tantunici ali abiden farki olmayan, al al butun siparisleri al, yagdir daha cok gelsin ama gondermeye gerek yok. musteri 1.5 saat bekler nasil olsa. biz paramiza bakalim sonucta hizmet kalitesi onemli degil. kisacasi siparis verip kapidan geri cevirmek icin birebir site. cani sikilan siparis verebilir.