• bütün bu bilgileri bu gün öğrendim . eğer doğruysa, borcu yapanların yedi sülalesine yeter.
  • muhalefetin "kanal istanbul" saçmalığını engelleyebilecek en önemli kozlarından biri. her ne pahasına olursa olsun o projeye o paralar ö-den-me-me-li.
    meral akşener ve kemal kılıçdaroğlu bu konuda harika muhalefet yapıyorlar, ikisini de tebrik ediyorum.
  • aha işte benim borcum bu.. nerede görsem tanırım
  • 350 den 20 sini cikarir kendi oder. birikmisi var nasilsa
  • borç değil de borçlandırma kelimesi daha anlamlı kalabilecek hede.

böylelikle, 128 milyar doları da bu kapsama dahil edebiliriz. bu sadat madat olayları denildiği gibi bir şeyse, bunlar için yapılan harcamaları da buna dahil irdelemek gerekir. hdp binasına yapılan saldırıdaki elemanın suriye deki görüntüleri, somali ye zamanın hiç alakasız yaptığımız yatırımların aslında oradaki sadat için yapıldığı iddiaları vs gibi örneklerini çoğaltabileceğimiz hadiseler, akp nin iktidardan normal şartlar ile ayrılmayacağını gösteriyor. bunun için yapılan/yaptırılan borçlar finalde söke söke tahsil edilmeli.

kanal istanbul işi zaten apayrı bir mesele. bunun uluslararası hukuk mevzuatı itibariyle ülkeye etkilerini ve bölgedeki dış politik konjonktürü nasıl değiştireceğini hep beraber zaten göreceğiz.
  • erdoğan ve surekasini çok da uzak olmayan bir tarihte epey tiksindirecek gibi gözüken borç.
  • türkçe wikipedia'da bu kavramın başlığı troll ordusu tarafından seri olarak şiakyet edildiğinden dolayı, "hızlı silinme adayı" konumundadır. başka bir girdide* de değinmiştim, adamlar bulabildikleri her türlü başlıkta şikayet etmişler. "vandalizm" ve "kışkırtıcı/bölücü şablon" dan tutun, teknik olarak "farklı bir dildeki madde" den "kullanılmayan şablon" a kadar ne bulunduysa girilmiş.

fakat komik nokta, viki "telif ihlali" kategorisini ciddiye almış ve ana sebep olarak bu gösteriliyor. bekleyin! telif ihlali yapıldığı iddia edilen yer ise, bu başlıkta girilmiş entryler. şaka değil! viki sayfasının bu başlıkta yazılanlardan intihal yaptığını temellendirip şikayet edilmiş.

bu ya rastlantı, onlarca temel içinden viki bunu ciddiye almış. ya da troll ordusu, viki nin o kategorilerden sadece telif ihlalini ciddiye alacağını bildiğinden bu temele yüklenmiş. her durumda gerçekten mizah gibi. delirmişsiniz siz efendim.
  • yeni öğrendiğimiz bir kavram. pekiştirmek için cümle içinde kullanalım. "reis bize tiksindirici borç aldı."
hesabın var mı? giriş yap