• iki dakika kadar izledim. midemde ekşime yaptı bu video. kızın hali tavrı abartılı hareketleri böğürmesi falan... acayip tadım kaçtı.
  • tırnakları görünce izlemekten vazgeçtiğim video. yakınlarına sabır dilerim.
    edit: her gereksiz videoya başlık açılınca daha çok tanınıp takipçi sayılarını arttırıyorlar, sonra yine burada nasıl ünlü olduğunu tartışıyorsunuz. görmezden gelmek en iyisi.
  • videonun ikincisinde sanırım '''ı used to think that my life was a tragedy. but now ı realize, it’s a comedy'' diyip joker'e evrilecek. marjinal değil kız bildiğin jokermiş

https://youtu.be/jt5qdkwpkzy?t=1337
  • o pis ağzına rağmen kamerayı sırf gözleri belli olsun diye, gözümüze sokacağına keşke biraz dişlerini fırçalasaydın. iki saniye dayanabildim midem kalktı.
    tanım: çöp marjinal
  • “sıçtık, akşama kadar sol tarafta göreceğiz” videosu..
  • böyle insanlara ego patlaması yaşatan ergen aklınızı s...
    şehir kezban’ı bir kabzımalın videosu işte.
    bir de hem hiç ekşi okumadım diyor, hem de meltem banko gibi “bışlığı sildirciym” diyor.
    ekşi’yle sidik yarışı yapayım derken yakında saçı başı dağılacaktır.

(bkz: aslı güler)
  • jbl tune 500t kulaklığımla 14 saniye dayanamadığım video'dur. kızın sesi öyle volume'ü fazla çıktı ki beynimde elektrik hissettim. zaten dişleriyle combo yemiş gibi oldum. bu nedir ya? bu rezilliği görmek zorunda mıyız? bunu sözlüğe niye taşıyorsunuz yeter be...

not: buna güzel yazan o yazarın da ben auoyum.
  • peki ya o dişler ve tırnaklar nedir ablam.bu mu lan marjinal dediğiniz kız alllaaasiizzziii püüüüü
  • “ küçümsediğim insanları taklit etmeme gereksinimi o kadar ileri noktalara gidiyor ki, sırf aptallar onlara dokunduğu için en iyi şeylere karşı bile soğukluk hissediyorum: evlilik, tanınmışlık, incelik, toplumsallık gibi. aptalların bilgeliğini paylaşmamak için deliliği tercih ederim.”

henri frederic amiel
hesabın var mı? giriş yap