şükela:  tümü | bugün
378 entry daha
  • rtük başkan yardımcısı: "pandemi döneminde gençler tarafından en çok kullanılan uygulama, tiktok oldu!" ve "türkiye'de tiktok kullanmayanların oranı yüzde 7" demiş.
    hiç kullanmadım, indirmedim. oraya buraya düşen rezilliklerden dolayı da önyargılıyım ama milletimizin yüzde 93'ü sevmiş, yapacak birşey yok. şimdi rtük düşünsün..
  • yüzde 7'lik kısımda olduğum için mutluyum sanırım.
  • play store'da aratmadım bile diyerek içinde bulunduğum grup.
  • kendimi bunu yaparken hayal bile edemiyorum elim ayağım titriyor. ne indirmesi.
  • zamanın ruhunu kaçıran, z kuşağı düşmanı, kaliteli kalça nedir anlamayan, eğlenmesini bilmeyen, kırk ve üzeri sözlük abileridir.
  • yüzde 7 'ye girdiğimi öğrendim.
    hatta birileri göstermese hiç tik tok videosu izlemeyen efsane nesilden olabilirdim.

not:aynı zamanda (bkz: instagram kullanmayan erkek)yazarlar grubuna da dahilim.*
  • kime sorsan %7 içinde, bir allah'ın kulu da ben kullanıyorum demiyor. akp'ye oy verme mevzuu gibi bu da.
    ayrıca ivit ben de o 7lik dilimdeyim. dünyada tek kişi de kalsam kullanmayacağım.
  • bırak mağazada aratmasını reklamını gördüğüm için çoğu uygulamanın paralı reklamsız sürümünü satın almak zorunda kaldım.
  • lan. (bkz: aziz nesin) haklıymış diyeceğim, linç yer miyim acaba?
    zamanın ruhu demiş canım ya. o mallıkları görünce ne zaman algısı ne ruh kalıyor.
  • o benim, o eşimdir.

bu uygulama gerçekten ahlaki açıdan sorunlu geliyor bana. yüzde 90’ı götünü gösteriyor. uygulamayı indirmedik ama kıyısından köşesinden youtube ile instagram keşfeti ile yine hayatıma girmeye devam ediyorlar. çok az bi kullanıcı bu uygulamayı doğru düzgün şeyler için kullanıyor.

indirmeyin ve özelikle çocuklarınıza indirtmeyin.
332 entry daha