• salaklığımla değil goygoyumla gündeme gelmek istiyorum. indirmedim ama maruz kaldım.
  • arkadaşımda yüklüydü, bir bakayım dedim. o kadar çok beyinsiz gördüm ki bırak yüklemeyi, adını bile anmadım bir daha.
    ekleme: yalnız söylemeden geçmeyeyim. şu an adını hatırlayamadığım bir tane reyiz vardı. bu reyiz; duvardan ters takla atma, tek başına 10 kişiyi haşat etme, kendisine çıkma teklifi eden ergen kızı reddedip oradan ayrılma gibi süper videolar çekiyordu. çocuğun videolarını izlerken "reyiiiiz", "kral hareketler" falan diye coşardık hepimiz. yani kaliteli insanlar da yok değil uygulamada.
  • rtük başkan yardımcısı: "pandemi döneminde gençler tarafından en çok kullanılan uygulama, tiktok oldu!" ve "türkiye'de tiktok kullanmayanların oranı yüzde 7" demiş.
    hiç kullanmadım, indirmedim. oraya buraya düşen rezilliklerden dolayı da önyargılıyım ama milletimizin yüzde 93'ü sevmiş, yapacak birşey yok. şimdi rtük düşünsün..
  • yüzde 7'lik kısımda olduğum için mutluyum sanırım.
  • play store'da aratmadım bile diyerek içinde bulunduğum grup.
  • kendimi bunu yaparken hayal bile edemiyorum elim ayağım titriyor. ne indirmesi.
  • %7 de yer almak keyifli. orada burada gördüğümüz videolar da rezillik zaten. allah'ım nasip etme. :d
  • hiç aklımın ucundan dahi geçirmedim. içeriklerine başka mecralarda denk gelince ne kadar doğru karar verdigimi anlıyorum.
  • zamanın ruhunu kaçıran, z kuşağı düşmanı, kaliteli kalça nedir anlamayan, eğlenmesini bilmeyen, kırk ve üzeri sözlük abileridir.
  • yüzde 7 'ye girdiğimi öğrendim.
    hatta birileri göstermese hiç tik tok videosu izlemeyen efsane nesilden olabilirdim.

not:aynı zamanda (bkz: instagram kullanmayan erkek)yazarlar grubuna da dahilim.*
hesabın var mı? giriş yap