şükela:  tümü | bugün
  • netflix gibi yetişkinlerin parasıyla sahip olduğu hakları bile engellemeye çalışan, bunu da ahlak üzerinden kuranların öncelikle yapması gerektiği eylem.

    tiktok denen gayya kuyusu gençlerin çocukların dinamiti gibi. ne kadar çomar, şopar, görgüsüz, sonradan görme, görmemiş, karaktersiz, ahlaksız tip varsa onların respawn yeri gibi bu tiktok. yetimin hakkından kazandığı balyalarla paraları paylaşan, bindiği haram otomobille hava atan çetecilerden tutun da mafya elemanlarından suçlulara, batakhanelerin düşmüşlerinden vatan haini aktrollere kadar hepsi propogandasını bu lanet yerde yapıyor.

    madem çok duyarlısınız en başta buraya erişimi engelleyin!
  • sizin tek anladığınız şey yasak mı? 2000 sonrası nesilin çoğunlukla kullandığı bu uygulama, zamanın instagramı veya facebooku gibi. artık yeni nesil instagram veya facebook kullanacağına tiktok kullanıyor. merak etmeyin bir iki yıla zaten kalmayacak bir uygulama. ayrıca tiktokda inanılmaz kaliteli paylaşımlar var. gerçi çoğu türk kullanıcıyı engelledim ama yabancılar gayet başarılı bir şekilde kullanıyor bu uygulamayı.
  • el oğlu daha çok özgürlük, kişisel haklara daha çok önem diye sokaklara dökülüp eylem yapıyor avrupa'da amerika'da. bizimki gelmiş yasaklayalım diyor. ahanda akepe'nin istediği gençlik böyle bir şey işte. hoşuna gitmeyeni yasakla, sorgulama, itaat et..
  • videoları bir de instagramda dolaşmasa video olarak başka ne paylaşılacak instagramda merak ettiğim boş app.
  • bence kaldırılmasın. çünkü çevremi kaliteli olarak daraltmamda çok işe yarıyor. bu uygulamayı kullanan kişileri anında hayatımdan çıkarıyorum. iyi ki varsın tiktok!
  • beğenmediğiniz her şeyi yasaklayacaksanız, ne kadar çomar, şopar, görgüsüz, sonradan görme, görmemiş, karaktersiz, ahlaksız tip varsa onları yasaklayın o zaman.