şükela:  tümü | bugün
 • çok tehlikeli bi durumdur. normalde flood kültürünü sevmem ama bu gerçekten dikkatimi çekti. bir arkadaş tiktok'un neler yaptıpını, hangi verileri çaldığını yazmış. cidden çalınan verileri unutun, bu ayrı bir boyutta.

  link
 • üst düzey milyar dolarlarla oynayan bir yönetici değilseniz fazla da takmayın.
 • tiktok kullananın çok da umrunda olan olay.
 • türkiye'de kullananlardan çok işlerine yarar birşeyler çalabileceklerini sanmıyorum.
 • zaten kullanim sözlesmesi korku filmi gibi.
  sözlesme sartlarina göre videolar ve kullanici da tiktoka ait. kullanicinin sesini, görüntüsünü istedikleri zaman istedikleri yerde simdi ya da gelecekte kullanma hakkina sahipler. videolari kesip bicip, her hangi bir formatda ve her hangi bir platformda yayinlama yetkisi de ellerinde.
  kisacasi videolari sen cekiyorsun, o andan itibaren video dahil her sey tiktoka ait. istedikleri yerde, istedikleri zamanda, istedikleri formatda yayinlayabiliyorlar ve buna itiraz etme hakkin yok.

  sözlesmenin bir bölümü;

  you or the owner of your user content still own the copyright in user content sent to us, but by submitting user content via the services, you hereby grant us an unconditional irrevocable, non-exclusive, royalty-free, fully transferable, perpetual worldwide licence to use, modify, adapt, reproduce, make derivative works of, publish and/or transmit, and/or distribute and to authorise other users of the services and other third-parties to view, access, use, download, modify, adapt, reproduce, make derivative works of, publish and/or transmit your user content in any format and on any platform, either now known or hereinafter invented.

  you further grant us a royalty-free license to use your user name, image, voice, and likeness to identify you as the source of any of your user content.