şükela   tümü | bugün
 • henüz proje aşamasında olan ve piyasaya sürülmesine ramak kalan iddialı bir ağrı kesici..
  bıyıklı ve maskeli bir kahramanı maskot olarak düşünen firma, topkapı palace'taki tanıtımlarında bizleri oldukça etkilemiştir..
  bu kaslı komik kahramanın tanıtım filmleri slaytlarda dönerken, birdenbire canlanmış halinin salona girmesi hoş bir etki bırakmıştır..
  bu anti kahramanın kısa ve başarılı şovu sonrası firmanın tüm sahiciliği bizlere de nüksetmiştir..

  kaliteli bir ağrı kesici olacağını umduğumuz tilac'a ve onun isimsiz kahramanına açık yollar diliyoruz..
 • eklemlerde yapısal ve biçimsel bozulmaların olmasına sebep olan işlevsel bozuklukları bir çeşit eklem hastalığı olan osteoartriti veya hafif orta derecede ağrıyı tedavi etmek için kullanılan bi ilaç.

  (bkz: prospektüs)
  (bkz: bir bok anlamamak)

  dizimle yol kenarındaki "aman araba geçmesin" diye konulan demir "şey"lere koşarak tekme atmamın akabininde doktorun dizindeki şişlik inecekyaptım, olacak vaadiyle reçeteye karaladığı hapsal ilaç.
 • o kadar hayati risk içeren yan etkisi var ki, bi' 'ölürsün bak' demedikleri kalmış prospektüse...

  (bkz: okurken ürküten prospektüs)

  (bkz: antik romalı cellat prospektüs)
 • (bkz: etol fort)
 • sr600 formu çıkmış etodolak etken maddeli analjezik/antiinflamatuar. uzatılmış salınımlı (sustained release-sr) olması, özellikle kronik eklem ağrıları olan hastaların gün boyu tek doz kullanmalarıyla gastrointestinal yan etkilerini en aza indirme imkanı sunuyor.
 • sr600 formu prospektüsünde olası yan etki olarak mide kanamasından kanlı dışkıya, deri döküntüsünden inmeye ve kalp ritminin bozulmasına kadar her korku öğesini bulunduran, şahsi tarafımdan zoraki kullanımından 2,5 saat sonra ise an itibariyle ağrı kesmek adına hiçbir işe yaramayan, ama kendi iddiasına göre "ağrı kesici" ve "ilaç" niteliği taşıyan hap. üreticisine ağır laflar hazırladım.
 • genellikle kbb ameliyatları sonrası oluşabilecek iltihaplanmaları önlemek adına da verilebilen bir ilaçtır.