şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tisan firmasının ürettiği bitki çayı. mahareti ise sindirim sistemi bozukluklarının giderilmesinde yardımcı olması ve metabolizmayı hızlandırması. lafı dolandırma diyenler için kabızlık ''ilacı''. içerisinde sinameki yaprağı, kişniş, meyan kökü, anason meyvesi ve rezene gibi bitkiler bulunmakta.

    bildiğiniz poşet çay. sıcak suda birkaç dakika beklettikten sonra kullanıma hazır oluyor. kullanım tavsiyesi ise günde iki bardak. giriş seviyesinde bir kabızlık probleminiz varsa yardımcı olacaktır fakat benim gibi kronik ise sıkıntınız, bağırsak ve midenize acı çektirdiğiniz ile kalırsınız. ayrıca kesinlikle tavsiye edilen kullanımın üzerine çıkılmaması gerek. bu tavsiye sadece bu ürün özelinde değil sinameki yaprağı ihtiva eden tüm ürünler için geçerlidir. ciğerinizi soğuk mermere bırakırsınız haberiniz olmaz.
  • hayatimda kullandigim en etkili karisik bitki cayidir. dikkat edin zayiflatir.
  • kabızlık problemi olanların mutlaka denemesi gereken ilk yöntemdir bu çayı içmek. çok pahalı olmayan fakat kesinlikle çok etkili çözümü var kabızlığa karşı. bir sallama poşeti 2 kez demleyip içiyorum ve inanılmaz rahatlatıyor. fiyatı 7 tl civarında(2016 yılı için)
  • bağırsak tembelliği oluşturmaması için max. 6 gün kullanılıp, bir hafta ara verilmesi gerekilen, sonuçları etkili bir bitki çayı karışımı.
  • bağırsak temizliği yaptığım dönemlerde korkarak haftada sadece 1 tane içtiğim çay.

    aman dikkat, bunu içip sağda solda gezmeyin, insanı direk cırcır ediyor ve sancısı fena oluyor. o an tuvaleti bulamazsanız çok riskli durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. içerisinde mideyi rahatsız edici maddeler var, çok kullanmanız tavsiye edilmez.