şükela:  tümü | bugün
  • "90'lı yıllarda nba" denince akla gelen ilk oyunculardan crossover ustası tim hardaway'in 92 doğumlu oğlu. 1.98 boyunda, iki numara pozisyonunda oynayan küçük hardo gayet iyi bir skorer olmakla birlikte iyi sayılabilecek bir savunma ve atletizme sahip. 2013 draftı'nda girecek. ilk turda gidecek... bir patrick ewing jr vakası olmayacağına eminim. ancak nasıl bir kariyer yapar bilemiyorum...
  • 1. tur 24. sıradan new york knicks tarafından seçilmiş hain evlattır.

babası heat'in heat olduğu zamanlarda knicks'le kanlı bıçaklıyken kendisi düşmanın çaylaklığını yapacak.

gerçi babası halinden memnun görünüyor.
  • tim hardaway'in bebesini fazla izlemedim ama iyi oyuncuya benziyor, curry de o da babalarının gölgesinde kalmamışlar hiç afferin, afferin!
  • şu haliyle pek iyi bir izlenim bırakmıyor bende. yaklaşık 23 dakika süre almasına rağmen 0.8 asist ortalaması tutturan guard mı olur? bu çocuğun babası deli gibi asist yapardı vakt-i zamanında. ulan babanı da mı izlemedin it? hiç mi örnek almadın kendine? çocuğun tek hedefi her maç 10-15 şut atıp 20 sayı bulmak. bazen çok yüzdeli attığı da oluyor ama mesele bu değil.

bu yeni veletlerdeki "her şutu ben atacam, hero ben olacam" mantığını çözmek zor.

atletik, hızlı, tercihleri kötü olsa da şutları fena değil ama basketbol zekası (zorlarsak) vasat. vizyonunu geliştirmeden bu seviyede devam ederse bir cacık olmaz. takım arkadaşı j.r. smith'inki kadar kariyeri olursa başarılı sayarım.
  • soma için başsağlığı tivit'i atmış. nasıl bir basketbolcu olduğunu bilmiyorum ama vicdan sahibi bir insan olduğu belli.
  • atlanta hawks'ın 1992 doğumlu gardı.
  • 2016-17 sezonunun ilk dört maçında da kenardan oyuna dahil olmuş, 18.8 dk ortalamayla 14.8s /1tk ortalaması var. %52 ikilik, %43 üçlük iyi ama %61 serbest atış fena.
  • bugünkü houston rockets maçında kariyer gecesi yapan oyuncu. toplamda 33, fırtına gibi estiği son periyotta ise 23 sayı ile takımına geri dönüşü ve galibiyeti getirmiş.

maç sonundaki şu smacıyla da son dokunuşu yapmış. *
  • knicksten hayatının kontratını kapmış sepetçi. melo takaslanmayacaksa yüzyılın en salakça hamlesi olabilir. neden diye sormayın çünkü new york knicks...