şükela:  tümü | bugün
 • "90'lı yıllarda nba" denince akla gelen ilk oyunculardan crossover ustası tim hardaway'in 92 doğumlu oğlu. 1.98 boyunda, iki numara pozisyonunda oynayan küçük hardo gayet iyi bir skorer olmakla birlikte iyi sayılabilecek bir savunma ve atletizme sahip. 2013 draftı'nda girecek. ilk turda gidecek... bir patrick ewing jr vakası olmayacağına eminim. ancak nasıl bir kariyer yapar bilemiyorum...
 • 1. tur 24. sıradan new york knicks tarafından seçilmiş hain evlattır.

  babası heat'in heat olduğu zamanlarda knicks'le kanlı bıçaklıyken kendisi düşmanın çaylaklığını yapacak.

  gerçi babası halinden memnun görünüyor.
 • şu haliyle pek iyi bir izlenim bırakmıyor bende. yaklaşık 23 dakika süre almasına rağmen 0.8 asist ortalaması tutturan guard mı olur? bu çocuğun babası deli gibi asist yapardı vakt-i zamanında. ulan babanı da mı izlemedin it? hiç mi örnek almadın kendine? çocuğun tek hedefi her maç 10-15 şut atıp 20 sayı bulmak. bazen çok yüzdeli attığı da oluyor ama mesele bu değil.

  bu yeni veletlerdeki "her şutu ben atacam, hero ben olacam" mantığını çözmek zor.

  atletik, hızlı, tercihleri kötü olsa da şutları fena değil ama basketbol zekası (zorlarsak) vasat. vizyonunu geliştirmeden bu seviyede devam ederse bir cacık olmaz. takım arkadaşı j.r. smith'inki kadar kariyeri olursa başarılı sayarım.
 • soma için başsağlığı tivit'i atmış. nasıl bir basketbolcu olduğunu bilmiyorum ama vicdan sahibi bir insan olduğu belli.
 • atlanta hawks'ın 1992 doğumlu gardı.
 • 2016-17 sezonunun ilk dört maçında da kenardan oyuna dahil olmuş, 18.8 dk ortalamayla 14.8s /1tk ortalaması var. %52 ikilik, %43 üçlük iyi ama %61 serbest atış fena.
 • bu sezon iyi işler çıkarıyor .

  maç başına 27.2 dakika sahada kalıp , 14.4 sayı 2.7 ribaund 2.2 asist ile oynuyor . fakat şutu sezon başındaki kadar istikrarlı değil . maç başına 11.5 şut denemesi yaparken bunların 5.2'sinde başarılı olmuş , bu da %45 şut yüzdesi yapar . üçlük konusunda ise pek iyi değil bu arkadaş . maç başına 5.3 deneme yaparken , bunların 1.9'unda başarılı olmuş ve bu da %35 üçlük yüzdesi yapar .

  playoff'larda atlanta hawks için büyük bir koz haline geldi artık . 25 yaşına geldi ve seneye dakikalarının daha da artacağını düşünüyorum .
 • knicksten hayatının kontratını kapmış sepetçi. melo takaslanmayacaksa yüzyılın en salakça hamlesi olabilir. neden diye sormayın çünkü new york knicks...
 • ülkemizde izlenmesi gayri resmi yasaklanan new york knick takımında harika işler çıkartan efsanevi tim hardawayin 1992 doğumlu oğludur kendileri. son iki maçta 54 sayı yollamış rakip potalara.