58 entry daha
  • dünyanın en iğrenç fastkahve zinciri.

tadı güzel diyebileceğim bir şey neredeye yok. nutellalı donat yapmışlar ama insan utanır. bi kere işin içine nutella giriyorsa beklenti yükseliyor. bunların umrunda değil.
    bunlar dediysem de yeni ürün çıkartan üst düzey çalışanları bilmiyorum da kendini ''kanadalılığı bizde tadın'' ile pazarlayan bir zincirde siparişi 3 kere tekrar etmek zorunda kalmak ve bir çok kere elle gösterme yöntemine başvurmak çıldırtıyor insanı.

sen hem ucuz işçiyi sömür hem de gram ingilizce anlamayan hintlileri yığ oraya, sonra kanadalılık sat.

wraplerine girmiyorum bile. acaip bi tavuk anlayışları var. nasıl bir sos koydularsa ilk denememde soğuttular beni
    soğuk içeceklerden medet umduğumda da yanıldım. ne milk shake'e benziyor ne ice tea'ye. çok acaip.

her sokak başında oldukları için, evime tek yakın gidip oturabileceğim yer burası, o yüzden haftada 1-2 kere gitmek zorundayım o yüzden böyle içli dışlı oldum yoksa olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum.

yemek kültürüyle dalga geçilen ingiltere'ye kurban olayım. costa falan donunda sallar bunları.
28 entry daha
hesabın var mı? giriş yap