şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bbcde yarim saatlik hardtalk programini sunan, almanca ve rusca bilen gazeteci, televizyoncu.
  programina ilginc hikayeleri ve kisilikleri olan ünlü şahısları davet ediyor.
 • best interviewer dahil olmak üzere sayısız ödülü vardır bu adamın gazetecilik alanında. karşısına rahibe teressa'yı çıkarsanız onu bile terletir. şeytanın avukatını oynamakta üstüne yoktur. röportajlar için yaptığı hazırlığı takdir ediyorum her seferinde.
 • tim sebastian'in özelligi halkin,gazetelerin,kose yazarlarinin arasinda gizliden gizliye konusulan ama genelde komplo teorisi diye nitelendirilen sorulari sorabilmesidir.
  israil-filistin catismasi konulu programinda israilli konuguna oyle bir ayar vermisti ki,"almanlarin size yaptigini niye filistinlilere yapiyorsunuz? hitler size terorist diyordu,simdi siz arafati oyle degerlendiriyorsunuz,neden baris gorusmelerinde inatla sorun cikariyorsunuz" gibi sorular sonunda konugun aglayacagini sanmistim.
  ama tim sebastianin karsisina cikanlar da bos insanlar degildir,yillarin politikacilaridir ve ali babacan gibi istisnalar disinda sorulara cevap verebilecek düzeyde demagoji kullanabilmektedirler.
 • seyh abu hamza adli kokden dinci lideri terorizm ve usame bin ladin ile soyledikleri hakkinda sikistirirken konuyu kadin ve cocuklarin oldurulmesine getiren ve abu hamza "amerika'nin ellerinde kadin ve cocuk kani var" dedigin de sasiran, "o nasil oluyor" gibi bir soru sordugunda "hirosima, nagasaki, vietnam ve irak" cevaplarini alinca "ama bu savas teror degil ki, amerika sivil kayiplardan kaciniyor elinden geldigince" gibi sacma sapan bir cevap vererek ** anasina bacisina sovduren bir gazeteci.
 • enigma magazinin editörü yasmine shihata'nın için kendisiyle yaptığı röportajda "eğer hayatınız film olsa kimin oynamasını isterseniz" şeklinde yönelttiği soruya "saçları daha çok olan birinin" cevabını veren kişi.
 • conflict zone adli programinda, gulen hareketinin almanya sorumlusu ercan karakoyunla roportaj ortaya koymustur.
 • conflict zone adli programinda, gulen hareketinin almanya sorumlusu ercan karakoyuna sordugu sorularla ibretlik bir roportaj ortaya koymustur.
 • sınırları korumak için göçmenlere ateş açmak gerekiyorsa açılmalı diyen frauke petryyi öyle güzel sıkıştırmış ki gazetecilik dersi vermiş...
 • ercan karakoyun diyen utanmaz, arlanmaz yalancıyı dokuz doğurtan gazeteci. yalancı ercan yalanın belini kırdı ama tim sebastian köşeye alıp vura vura mundar etti bunu. yutkuna yutkuna bitirdi itoğluit söyleşiyi.