• acaip atletik bir oyuncudur ... 2.08 boyundaki oyuncuyu yaptığı smaçlar ile çoğu zaman courtside countdownda görebilirsiniz ...
  • bu adam daha kolejdeyken hakkında 1 sürü yazı çıkardı, acayip yetenekli falan diye...
    şimdi arada spektaküler hareketler yapsa da... bilmiyorum, neyse....
  • atletikliğinin şut yeteneği de takdir edilmelidir, üçlüklerde başarılıdır. 4 numara oynar, 1977 doğumludur, new jersey nets tarafından 7. sırada draft edilmiştir, band takar kafasına, 5 numarayı taşır.
  • kendisi bundan sonra knicks formasıyla yan gelip yatacak.
  • kirk yilin ba$i gaza gelip 35 sayi attigi ak$am yahoo fantasy nba takimimda olmasina ragmen kadroya almayi unuttugum, resmen bana inat co$an kisa forvet. knicks takiminda sanki herkes super basket oynuyormu$ ta tim thomas oynamiyormu$ gibi taraftar tarafindan devamli yuhalanmasina uzulmuyor degilim.
  • kendisinin surekli olarak kenyon martinle kapısmak(agiz burun dalmak desek daha dogru olur) gibi bir hayali vardir.... problemi nedir hala cozebilmis degilim.....
  • yeni sezonda* new jersey nets takımında oynaması kuvvetle muhtemel forvet.
  • lakers serisinde buldugu kritik 3luklerle suns'a onemli katki saglayan, ozellikle serinin 6.macinin son saniyelerinde attigi 3lukle maci uzatmaya goturen oyuncu. sanirim bu sene free agent olacak.
  • allan houston gibi bir başka kontrat canavarı.milwaukee bucks gm'i zamanında hangi akla hizmetse(herhalde akşamdan kalma bir gece sonrası olmalı), ribaund ve savunma fakiri, üstüne üstlük 12-13 sayı ortalamasını geçemeyen bu elemana nba'in en sağlam şişkin kontratlarından birini önermiştir.zamanında 7. sıradan seçilmiş yıldız adaylarından biriydi, gel gör ki bir başka hayal kırıklığı olmaktan öteye gidemedi.
  • yildiz olma potansiyelini, 2.08'lik boyuna ragmen buyuk bir basiriyla 4 civarinda tuttugu rebound ortalamasina saplamis, bugunlerde steve nash'ten gordugu full muamele sayesinde tekrar yuksek skorlu maclar cikaran, gabi phoneix suns oyuncusu.

edit: an itibariyle gotume soktugu 6 ucluk, nowitzki abi tarafindan bir bir geri cikarilmis basketbolcu.

(bkz: #9627057)

ben zaten uc sokamazsin demedim rebound alip adam olamazsin dedim.
hesabın var mı? giriş yap