şükela:  tümü | bugün
 • izmir alsancak’ta atatürk kapalı yüzme havuzu civarında bulunan, her gününe bir etkinlik sıkıştıran, güzel insanlarla dolu tatlı mı tatlı gidilesi cafe. cupcake leri çok hoş
 • merhaba sayın ekşisözlük okurları,

  gündemde gereksiz,faydasız,insanları kutuplaştırıcı,türkiye'yi aşağılayan,türkiye'den siktir olup gitmek gibi başlıklar atan ve bunlara çanak tutarak insanımızın zekasını aşağılayan yavşak sözlük yazarlarına ve insanımızın zekasını yaptığı gereksiz vloglarla ile aşağılayan yavşak fenomen türk youtuberlarına inat , bendeniz ramizdayiniz faydalı bir içerik ile daha yine karşınızdayım yine karşınızdayım.

  türkiye'de yabancı dil öğrenme süreci gerçekten zor yabancı dili nasıl daha iyi öğrenebileceğini ve bu yönde doğru kaynakların hangileri olduğunu bilmeyenler için.
  bir yabancı dili en iyi şekilde öğrenebilmek ve öğrenmeye çalıştığın yabancı dili geliştirebilmenin yollarından biri de o yabancı dilin konuşulduğu ülke ve mekanlarda bulunmaktır.

  türkiye'mizin incisi izmir'in konak ilçesinde tımarhane cafe art & vıntage adlı kafede haftanın belirli günlerinde bazen ise hemen hemen hergün ingilizce,ispanyolca ve almanca konuşma etkinlikleri yapılıyor hem de anadili ingilizce,ispanyolca ve almanca olan insanlarla.burada o yabancı dilini geliştirmek isteyen her seviden insan var.ve burada kurulan arkadaşlıklar gerçekten ama gerçekten hatırlanmaya değer bir anlamı olan arkadaşlıklar. kaldı ki siz aynı zamanda geleceğiniz için önemli olan yabancı dil yeteneğinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.

  eğer izmir'de yaşıyorsanız ve ingilizce,ispanyolca ve almanca yabancı dillerinden ilginiz olan bir yabancı dilde geliştirme yapmak istiyorsanız mutlaka gidin.

  buraya adresini de bırakıyorum.

  tımarhane cafe art & vıntage
  adres: mimar sinan, 1420. sk. no: 111-1, 35220 konak/izmir

  buraya da mekandan resimlerin olduğu foursquare linkini bırakıyorum.

  https://tr.foursquare.com/…5029a552bba6ae171/photos