• bir otobanda kaza yapıp takla atmış bir arabanın içinden çıkmışım gibi sendeleyerek yürüyorum üstümden yazılar geçiyor... sanki bir filmin sonuymuşum gibi. saçımı uçuracak kadar bir rüzgar ve önümü aydınlatacak kadar ay ışığı... bütün aklım silinmiş sanki. nereye yürüyorum ? ne seyirci bilsin ne de ben... en yakın benzincide nasılsa dolup taşar sabrım yine modern hayatın kelek melekleriyle. gelin soyunup sevişin benimle şeytanlar...
  • aşk acısı çok kıro ama sen güzelsin robi.
  • robert crayin son albümü "time will tell" den nefis bir parça.. aşk acısı yaşayanları, özleyenleri, birşeyleri düzeltmek isteyenleri, sabaha kadar loopa alıp içip içip ağlamak isteyenleri ilgilendirecek şeyler var içinde...

time makes two love, makes them more them friends time makes true love, more then just pretend... it makes you count the nights and the moments, we are apart.. time will heal all your troubles, when you gotta blues, heal the burning heart aches.....

en koyanı da bu
    "because time makes two it takes two to heal a broken heart"
  • her şartta, her ruh halinde, günün her saatinde, yazın, kışın, baharda, mutlulukta hüzünde, hastalıkta sağlıkta adamın ağzına sıçabilme yetisine sahip bir parça.... çalsan da dinlesen de söylesen de izlesen de her şekilde deler geçer. o derece...
  • sozlerini de yazayim tam olsun demek isterim cok icten... deniz olasim gelir* bazi kara parcalarina...

time makes two love,
    makes them more than friends.
    time makes true love,
    more than just pretend.

makes you count the nights,
    and the moments we're apart.

time will heal your troubles,
    when you got the blues.
    heal the burnin' heartache,
    but your right back in the groove.

but time will take it's toll on you,
    if you don't play it smart...

because time it makes to,
    it takes two to heal a broken heart.

[ve olaylar gelisir...*]

time makes two love,
    feel eachother's pain.
    and i'm so proud of you love.
    so proud to be your man.

time makes two.
    oh, time makes two.
    time makes two.
    yah know, time makes two, it takes two
    to heal a broken heart.

time makes two, it takes two,
    to heal a broken heart.

it makes you more than friends.

time makes two, time makes two.
    makes you feel eachothers pain.

to heal a broken heart.

makes you more than friends.

to heal a broken heart.

time makes two,
    time makes two,
    times makes two...

time makes two,
    time makes two...
  • kalp ritmimi bozdu. icim cok fena kabardi, ruhum hirpalandi, kalbim sikisti gunun de karanligiyla.
    blugz anasini satiim.
    harbi blugz..

burdan kendini bilen kisiye butun yuregimle tesekkur ediyorum. ne guzel seylerle tanistirdi zat-i dengesizleri.
  • ruh hali filan tanımayan, duyduğum anda omuzlarımı düşüren, özellikle son bir dakikasında kalbimi sıkıştırmaya başlayan bir şarkı bu. bitsin istiyorum ama kapatıyım derken bi de her seferinde repeate alıyorum ki.. fena*
  • naif bir sarki... galiba bir insanin disaridan kirilgan, kirilmiş gorunmemesine ragmen, ne kadar kirilgan oldugunu, konusmaz gorunmesine ragmen ne kadar konustugunu anlatıyor.. * * güçlü bir sarkı değil, sadece dilek sarkisi...

ama zamanla kaybolan asık da degil de onun arkadasligi kismiysa o zaman ne zaman ne de iki kalp iyileştiremez gideni...
  • inatla sözlerini
    time takes two / to ?? love,
    makes them more than friends.
    .. diye anladığım şarkı sözü. başka da bi bok anlamadım zaten. depresyona gittim, gelicem.. *
hesabın var mı? giriş yap