• facebook kullanıcılarının her sabah facebook üzerinden duvar mesajlarını, gün içinde paylaşılan videoları, fotoğrafları içeren bir e-posta alarak tam bir yıl önce aynı gün ne yaptıklarını görebildikleri pastposts isimli facebook uygulamasının yeni şekli. siteye facebook hesabınızla giriş yapıp twitter, foursquare ve instagram gibi hesaplarınızı da tanımlayarak daha geniş bir geçen sene dökümü alabiliyorsunuz artık. üzülecekseniz almayın ama.

http://timehop.com/
  • günlük nostalji dozajım. ve tabi canlanan anılarla birlikte geçen yılları düşündükten sonra gelen ağır melankoli.
  • yeni güncelleme ile bir snapchat, bir instagram stories arayüzüne sahip olmaya çalışmış ancak başaramamıştır. eski kullanışlı haline göre şuan tam bir gereksiz uygulama olarak hayatına devam etmeye ya da intihar etmeye çalışmaktadır.
  • swarm ile eşleştirdim ve her gün mis gibi hatıralarımı gözden geçirerek kullanıyorum. (twitter, facebook, instagram, icloud fotoğrafları ile de eşleştirilebiliyor.)

geçen yıl ne yapmışım, nereye gitmişim, iki yıl önce, üç yıl önce sevdiceğimle nerelerdeydik görebiliyorum.

epey zamandır swarm kullanımımı artırma sebebim bu program.
  • timehop.com un mobil uygulamasi. en azindan ios cihazlarda mevcut.
hesabın var mı? giriş yap