1. ayrica noel'de buyudugu kasabaya donen ve komsunun 14 (13?) yasindaki kizina karsi hisler beslemeye baslayip kendinden suphe eden adam olarak beautiful girlsde kalplerde taht kurmus cok cok yakisikli adam.
  2. her daim masum masum bakan mavi gözlerin sahibi iyi aile çocuğu tipli aktör. ordinary people'da canlandırdığı conrad karakteri ile en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarını almıştır. aslında en iyi erkek oyuncu oscarını bile alabilirmiş ama daha yaşı küçükmüş tabi, hele kapı gibi bir robert de niro * dururken yok öyle hemen, haddini bil demişler çocuğa haliyle. e o da bilmiş ve bir daha aynı başarıyı yakalayamamıştır zaten. sen kariyerine muhteşem bir başlangıç yap sonra git taa french kiss'de meg ryan'ın yanında ufak bir role kadar düş. oldu mu şimdi bu.
  3. 1960 doğumlu amerikalı karizmatik aktör.

    kendisini nedense hep 1985 yapımı the falcon and the snowman isimli filmle hatırlayacağım. (ya da hiç unutmayacağım da diyebilirim) film çok özel bir film olmasa da, sean pennin oynadığı diğer karakterle aralarındaki dostluk o kadar güzel verilmişti. ki sanırım filmin aklımdan hiç çıkmamasının sebebi böylesi dostluklara duyduğum özlem olabilir.
  4. inanılmaz yakışıklı, yetenekli (oscar alan en genç insanlardan biri) ve karizmatik olup nasıl bu kadar underrated olmuş, kendisinden çok daha az şeye sahip adamlar gibi star olamamış anlamak mümkün değil.