şükela:  tümü | bugün
  • house dan sonra izlediğim en karizmatik dizi karakteri olan raylan givens a hayat veren oldukça başarılı bir abimiz.

ayrıca kovboy şapkasının, yeni jenerasyondan başka herhangi bir oyuncuya bu adama yakıştığından daha fazla yakışacağını sanmıyorum.
  • bu adam the girl next door da dünyada yaşayan,yaşamış ve yaşayacak olan hiç bir dişinin karşı koyamayacağını düşündüğüm,hatta "karşı koyabiliyorsa bizden değildir" diyeceğim kelly isimli karakteri canlandırmaktadır.
  • tam bi kovboy tipi ve endamı var adamda. bence hiç başka türlere kasmasın. hep western'de oynasın. bu arada justified da hiç bitmesin.
  • deadwood'daki idealist şerif rolüyle sergilediği "kakasını tutmaya çalışan adam" bakışlarıyla clint eastwood'un altıpatlarının kabzası bile olamaz.
  • bakıyorum bazen yürüşüne, duruşuna falan takıyorlar. hiç üstüne gitmeyin kardeşimin, yedirmem. henry fonda zamanında nasıl endam yaptıysa o da aynını yapıyor. sağlam bütçeli bi westerni de hakediyor.
  • kendisi bir avuç azınlık kimse için , alemlerin en hızlı silah çeken u.s. marshal'ı raylan givens'dır inanmayanlar justified'ın finalindeki raylan , boon düellosunu izleyebilir ki bunun gibi daha nice kaç örnekler var...

yada daha güzelini yapıp justified'ı izleyin. bir noktadan sonra gözleriniz , bu adamı malum şapkası olmadan görmeyi yadırgar hale gelebilir.
  • santa clarita diet'a dek farketmedigim, aydinlik yuzlu, guzel guluslu, yakisikli ve tatli adam.
    joel hammond rolunde dunyanin en iyi kocasini oynamaktadir, mimiklerini yedigim.
  • birbirimizi kandırmayalım, bu adam resmen josh duhamel!
    http://ewpopwatch.files.wordpress.com/…sh_tim_l.jpg

hatta the crazies'in fragmanını izlerken sevdicekle ikileme düşülmüştü ve iddiaya girilmişti. ben oynayanın josh duhamel olduğunu iddia etmiştim ve iddia sonunda ipod touch borcum olmuştu kendisine.

aynı lan!
  • (bkz: agent 47)
  • filmi izlememiş oyunu oynamış biri olarak bu adamda agent 47'in keskin hatlarından, sivri çenesinden eser görememekteyim. dilerim beni göt eden bir performans sergilemiştir yoksa jason statham dururken bunu seçen yapımcı küfürlerden küfür beğensin.