şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir bölümü şahıs arazisi olduğu için açılan dava sonucu şenay hanımın 41000000(yazıyla kırkbir milyon tl) tazminat alacağı yere yapılmış olan stadyum. asıl bedel 30 milyon lira olmasına rağmen belediyenin itirazının reddedilmesi sürecin sonuca bağlanmış olması yüzünden 11 milyon lirada faiz ödeyecek bursa belediyesi. * #74119410

    güzel para kanka
  • arkadaş bu stadyum belediye tarafından yaptırılmadı mı? ne demek bir şahısın arazisinde onla uzlaşmadan arazi yapmak? özel firmalar bile önce belli bir miktar para teklif eder, olmadı yeni bir ev teklif eder öyle uzlaşır arazi sahibiyle. devletsin sen ne bu lauabalilik? şimdi sırf birileri zamanında gerekeni yapmadı diye bizim cebimizden 41 milyon tl çıkacak. bizim paramızı güvence altına alması gereken devlet bizim paramızı tüketiyor ne kadar ironik di mi? neyse oy vermeye devam milli irade cevabı sandıkta verir!!111!!!11!
  • emrivaki ile gidilen yolun, hukuk devletindeki sonu..
    bilerek çomağı gözüne sokan "altepe" ödeyen biz.. ulan altepe yatacak yerin yok senin. rezilligin destansı boyutlara ulaştı.. bi 10 sene daha küfür yersin sen..
  • tazminatın hukuki sorunları çözmeden bu rezilliği yapanlara rücu ettirilip onlardan tahsil edilip edilmeyeceğini merak ediyorum. bir belediye otobüsü şoförü kendi kusuruyla otobüsü çarpsa zarar ondan tazmin ediliyorken bu ibişlerin zarar ettirdiği 41 milyon doları üstlenen yine vergilerini ödeyenler mi olacak?

    herhangi bir futbol kulübünün oynayacağı stadın devlet tarafından yapılması başlıbaşına bir rezalet o da ayrı bir bahsin konusu.