şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir tarafta keskin dişleriyle avını köşeye sıkıştıran vahşi köpekler, diğer yanda ayağına gelen yemeği mideye göndermeye hazırlanan timsah. domuz hiç bir çarenin kalmadığının farkında.

link
  • en acısız ve kolay ölümü tercih etmiş akıllı domuzdur.
  • domuz için hayat memat meselesiyken timsah ve köpekler için sadece bir öğle yemeği.

(bkz: belgesel klişeleri)
  • --- spoiler ---

timsah'ın domuzu alıp götürmesi kadir inanır'ın yaban filmini hatırlattı bana. saçından tutup sürüklüyor sanki *

--- spoiler ---
  • nesi tercih lan bunun? hayvan herhangi bir yöne beni siz yiyin hareketi yapmıyor ki babası kızınca halıda eliyle daireler çizen çocuk gibi orayı burayı eşeliyor. timsah da kendinden korkan köpekleri bildiği için atlayıp kapıyor.
  • akılsız domuzun tercihidir.
    oğlum 'su içine yılan bile dokunmaz hesabı' 2 gün boyunca su içermiş gibi yapacaktın. sonra köpekler ve timsah gidince kaçacaktın. hiç kafa yok.
  • timsah ve köpekler kendi çıkarları için, yeryüzünü çekip aldılar domuzun ayaklarının altından.
  • domuz timsahı görmediğinden tercih değildir, farketmeden* ski tutmadır. amk bu videoyu da izlettiniz ya bana.*
  • domuz kara hayvanı olduğu için karadaki şansının daha fazla olduğunu düşündüğüm hadise.kopek sayısı fazla ama en az bi iki tanesini sakat bırakırım serefsızlerın ben olursem onlar da sakat kalır diyerek hayda rinnaaaa diye karayı tercih ederdim ben domuz olsam.domuz olsam delikanlılığımdan bir nanogram bile kaybetmezmişim
  • çakal surusu dense daha iyi olabilirmis. timsah kazaniyor.