• sen çok güzel bir adamsın
  • kim ne derse desin, hekimoğlu rolünde müthiş... adam acısıyla kavga edecek kadar çılgın... yalnızlığına ayak uydurmuş. ameliyatı engellemek için ameliyat ortamına tükürüyor. orijinalini iyi ki izlemedim. timuçin'in yeni rolünü izlemek için bir fırsat... adam geleceğe kalacak.
  • son yıllardaki en başarılı oyuncu bence de. kendini tekrar etmeden, her rolü sanki kıyafet gibi giyiyor.
    mimik jestleri her daim çok başarılı.
  • kendisini çok seviyorum. böyle varlığına çok fazla dokunamadığınız, sağını solunu çekiştiremediğiniz, hakkında sınırlı ama yeterli bilgi edindiğiniz, sessizce bir köşede büyüyen çiçek gibi istediğiniz zaman izlediğiniz, yan yana olma hissinin bir başka halini yaşadığınız ama kendi yerinde, orada öylece sakin, olağanca cismiyle var olduğunu bildiğiniz kişiler ne kıymetli.

böyle gürültüsüz insanların varlığının terazideki ağırlığı daha çok oluyor. yetenekleri daha parlıyor, bağıranlardan daha görünür oluyor.

aynı dili, aynı ülkeyi, aynı kültürü, aynı gökyüzünü paylaşmaktan nadiren minnet duyduğum anlardan ve o anı yaşatan kişilerden biri.

gurbet kadını dizisinden bu yana aşığınızız timuçin bey. bu nasıl yakışıklılık.

bu entry asla böyle cıvık bitmeyecekti aslında.
  • oynadığı (bkz: hekimoğlu) dizisinde (bkz: behzat ç) karakterine benzetttiğim oyuncu.

kânun, kural tanımayan, giyimine, kuşamına önem vermeyen zekasıyla ön plana çıkan bir karakteri canlandırıyor.

aralarında bazı farklar olmuyor değil.
    mesela behzat ç polis, hekimoğlu doktor.
    behzat ç belgesel seyreder, hekimoğlu aşk dizisi.
    behzat ç alkol içer, hekimoğlu çay.
  • korona ile mücadele için çok açık ve net bir video çekmiş oyuncu. müteşekkirim.

https://twitter.com/…oca/status/1239616934741762048

öte yandan haklı olsa da "ne yapın edin yurt dışına çıkmayın" tarzı bir tavsiyeyi 2020 yılı dünyasında alacağım aklıma, hayalime bile sığmazdı. nasıl günler geçiriyoruz, belli değil.
  • gerçekten büyük oyuncu, severek izliyoruz.

(bkz: timuçin esen'in oynadığı coronavirus kamu spotu)
  • itici reklam sesini duymaya tahammül edememeye başladım gerçekten rahatsız edici ve sanıyorumki malesef günlerce tvlerde dönecek oynadığı kamu spotu
  • çok sevdiğim bir oyuncu olmakla birlikte çok da başarılıdır. sesi de iyidir. müslüm karakteri ile de gönüllerde taht kurmuş bir adamdır. adamdır
  • ilk defa birkaç kez seyrettim hekimoğlu dizisinde,
    türkiye deki en iyi erkek oyuncu olabilir, müthiş oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap