şükela:  tümü | bugün
 • twitch'te yayın yapan bir kanal. yayıncı knight online ve pubg oyunlarını çok iyi oynuyor muhabbeti de gayet hoş.
 • ekshimenemen kullanıcı adı ile abone oldugum, twitch adlı uygulamada yayın yapan, pubg oynayan zatı muhterem. yayınlarında küfür etmeyen, argo hiç kullanmayan ya da yerinde çok nadir kullanan, sigara içmeyen, 12 saat kesintisiz yayında kamerayı müsaade isteyip kapatarak yemek yiyen tam ifade etmek gerekirse düzgün, adam.gibi adamdır gördüğüm kadarıyla.

  pubg oyunlarına arada bakıyorum, rekabete dayalı oynarken keyifli sunumdan, eğlenceden de geri kalmayan yayıncı kişi.

  cok takipçisi olan abidik gubidik tipler yerine takip edilmesi, destek olunasi yayıncı kişi.

  yolu açık olsun.
 • izlenmesi ve desteklenmesi gereken iyi bir insan ve iyi bir yayıncı.

  knight online oynadığım zamanlarda edana serverında oynardım o da edana serverındaydı. hiç kendisiyle birlikte oynamadım fakat forumlara yazdığı mage rehberleri sayesinde +10 itemli klan başkanlarına birebirde tokat atmışlığım var. kendisine bir yararı olmamasına rağmen rehberler oluşturup yayınlayarak insanlara yardımcı olurdu. bir anda twitch'te dolanırken kendisini yayın yaparken gördüğümde çok mutlu oldum.
 • ilgiyle takip ettiğim ve twitch üzerinden tek sub olduğum yayıncı. olgun ve akıcı yayın yapıyor. oluşturmaya çalıştığı ortam çok güzel ve izleyici sayısı için bu ortamı bozmuyor.

  izlemenizi tavsiye ederim.
  yayınıyla ilgili tek sorunum büyük ihtimalle twitch aleminin en ergen en boş insanlarını mod yapmış yayınlarına. uzun zamandır kendisini takip edip sub olan kadrodan seçmiş olması muhtemel ama kendisine tavsiyem az uzaktan izlesin ben chate modlarla ilgili bir şey yazdığım da galiba bir 4-5 kişi özelden yazıp bu durumu dile getirdi.

  yolu açık olsun.
 • twitch kalitesinin çok çok üstünde yayınlar yapan, muhabbeti iyi olan, chate fırsat buldukça cevap veren, keyifle izlediğim bir yayıncıdır kendisi. çok iyi bir pubg oyuncusu olduğunu düşünüyorum. ileride bir twitch fenomeni olma potansiyeli taşıyor. umarım izleyici sayısı istediği seviyelere gelir, bunu hak ediyor.