• saturday night live komedyenlerinden, jimmy fallon'la beraber weekend update'i sunan kisi. snl'in agir toplarindan gibi gorunse de, bence hic komik degil. gerci snl artik pek komik degil. ha, bir de sanirim annesi yunanli, kucuk bir not olarak eklemis olalim...
  • cilgin komik olma modunda olmayan ama cok hos gayet super bir kisi. jimmy fallon olmadan weekend update'te tadi cikmiyor ama olsun biz onu seviyoruz. yalniz giderek yaslaniyor.
  • (bkz: 30 rock)
  • 30 rock yaraticisi, yazari ve oyuncusudur. hastasiyizdir.
  • kendisini sonsuza kadar "chocolate chocolate chocolate aack!" repliğiyle hatırlayabilirdim. ama bu hafta "this is the starting salary" sözü ve ardından gelen tokatla yeni bir fiili keçfreyz sanki yerini aldı.

(bkz: tanışılan her kızı tina fey le karşılaştırmak)
  • kendisine olan sonsuz sevgi ve saygim, by the hammer of thor demesinden mi kaynaklaniyor yoksa kendini gozlerinden dolayi admiral ackbar'a benzetmesinden mi karar veremedigim bi garip gamzeli writer actress producer
  • 30 rock'ın yeni sezonunda ikinci sezonun bir kısmında yaptığı gibi ana karakterlere odaklanmış bölümler değil ilk sezondaki gibi irili ufaklı bütün karakterlerin plota dahil olduğu bölümler yazmasını; ilk sezonda her bölümde farklı bir rolde konuk oyuncu olarak görünen, ikinci sezonda kaybolan ve pilot bölümde jenna rolünün asıl sahibi olduğunu gördüğümüz, snl tayfasından olan hatuna tekrar kısa roller vermesini; kemik gözlüklerini takmaya kesinlikle ama kesinlikle devam etmesini istiyorum. başarılarının devamı diliyor, buradan kendisini çok öpüyorum.
  • emmy'leri kucaklamış olan güzellik.

"i want to thank my parents for somehow raising me to have confidence that is disproportionate to my looks and my abilities. well done, that is what all parents should do." demiş.
  • cumartesi günü snl'de palin'le yanyana göründü. hatta alec baldwin de, gerçek palin tam yanında dururken "o kadını nası çıkarırsınız lan, bizim inandığımız herşeyin aksini temsil ediyor" dedi, espri patlattı. fey indi, palin podyuma çıktı (offf) "live from ny..." şeklinde şovu başlattı. bir garip oldum. ismail türüt'ü rock market'e çıkarmış gibi oldular. nerden çıktı lan bu palin, tina fey'le plajlarda el ele koştuğum tüm fantezilerimin içine etti. doggonitt!!
  • palin taklidi konusundaki ürkütücü yeteneğiyle beni korkutuyor. fiziksel benzerlik avantajı da var ama taklidi bu kadar benzersiz yapan şey mimikler ve vücut dili,..
hesabın var mı? giriş yap