şükela:  tümü | bugün
 • internet cafelerde kullanıcıya kaç saat kullandığını gösteren ayrıca kola,poğaça sipariş etmeye yarayan program. tinasoft yazmıştır.
 • şu anda bulundğum cafede bulunan proğram..ekranda kaç para girdiğini anında görebiliyorsunuz. derinliğinize göre oturuyorsunuz. faydalı bişi
 • buna alternatif bir de cafeworkz yazilimi vardir. istek ve ihtiyaclarimiz dogrultusunda uretici firma yazilimi gelistirmistir.
 • son versiyonunda artık freeware olarak dağıtılan, beklemede olan bilgisayarların ekranlarına turkcell reklamı alan program.

  ana bilgisayardaki ekranda sadece kullanıcının kaç saat bilgisayarı kullandığını değil, tost, kahve vs siparişlerinide takip edebilirsiniz. ayrıca internet cafenin muhasebe hesaplarınıda tutar.

  isterseniz client bilgisayarlarda hangi programlar çalışıyor görebilirsiniz, bu programları kapatabilir, dosya transferi yapabilir, tüm bilgisayarları yada beklemede olanları yada istediğiniz bir bilgisayarı restart edebilir, kapatabilir yada sesini açıp kısabilirsiniz.

  bu bakımdan baya faydalı internet cafe işletenler için.
 • ürün client logout olurken bazı oyunlarda bilgisayarı kilitlese de, güvenliği ve basitliği ile şu anda piyasanın en iyisi.
 • yeni versiyonu olan 2.2ste ile bircok yeniligi de beraberinde getirmi$ olan internet cafe yazilimidir. easywall ve easysms hizmetlerindeki degi$iklik ve eklentiler ile eskiye nazaran daha kullani$li bir hal almi$tir. son versiyonu olan 2.2ste ile farkina vardik ki yazilimin versiyonu ilerledikce eklenti moduller de degi$ip geli$mekte ve ozellikle internet cafe sahiplerine kolayliklar saglamaktadir.
 • kesinlikle lüzumsuz bir programdır. muhasebe kısmı cok zayıf, bilgisayar acma kapama islemlerinde sık sık hatalarla karsılasılıyor, clientları kontrolde inanılmaz sorunlar cıkıyor, clientlarda adisyon tutarları gorunmedigi icin hesap oderken tatsızlıklar yasanıyor, bilgisayar kitlendiyse hesap sureye gore degil kafasına gore cıkıyor,bi sorun cıktıgında telefon edip herhangi bi sorunu cozme sansın yok. ilk cıktıgında alternatifi olmadıgı icin pek bi sevildi tutuldu. degistirmeye usenen cafeler halen kullanmakta. ucretsiz olması avantaj olarak adlandırılmakta ama madem para kazanmak istiyosun bu isten vericeksin parayı adam gibi orjinal yazılım alıcaksın catır catır kullanıcaksın. acıkcası onlar da cok saglıklı degil gibi ama en azından aradıgın zaman adamları geliyolar ugrasıyolar updateleri hızır gibi yetistiriyolar.