şükela:  tümü | bugün
2940 entry daha
  • sıkıntıdan seri şekilde herkesi sağa atarken yanlışlıkla arkadaşımın eski karısınıda sağa çektiğim uygulama. (premium falan olmadığımdan geri de alamıyorum)
    gergin bekleyiş sürüyor. *
  • bu uygulamayı sürekli aylik 11 tl karsilinda kullanmaktaydim.

bugun bir aylık uyelik almak istedigimde aylik 70 tl uyarisi aldim.

neden boyle bir tablo cikti anlamis degilim?
  • açılın çok doluyum. (aslında sikimde değil, biraz dramatikleştireyim olayı)

bir erkek olarak aldığım match sayısını güne böldüm. bir aylık süre içerisinde(20 aralık - 20 ocak) herkesi beğendim. yaklaşık 0.75lik bir oran var. 4 günde 3 beğeni almışım. tabii beğendiğim insan/beni beğenen insan'ı hesaplamak istemedim, üzücü olurdu. ama genel olarak bu oran beni sevindirdi. 4 günün birinde boş beklerken diğer 3 gün yeni yaklaşımlar deneyebilirdim.

match yakaladığım kişilerle konuşmalar gayet zayıftı. eşleştiğim insanların yarısına yakını yabancı uyrukluydu. biz erkekleri insan yerine koyup da sıcak konuşanların çoğu yabancı. reelde buluştuğum; işi ilerlettiğim tek kişi yine yabancı. ekleme yapayım, reelde sevişmek için birini bulma olasılığım bu uygulamada bulmaktan daha yüksektir. tinder'da her konuşabildiğim insan beni teorik olarak "beğenmiş" olsa da.

sıra geldi türk kızlarına. vurucam, ölmediler daha çünkü. bir cins bu kadar insecure olabilir mi, bu kadar sevişmeye uzak durabilir mi ya? sen en az prodüksiyonla en kolay şekilde ork'a dönüşebilen ırkken nasıl mesajlar bölümüne erkekleri toplayıp hiçbirine cevap vermezsin? yalnızlıktan ölüyorsun da, kurudun da bi adım da kendim atayım diye düşünmedin.

eşleştiğim kızların çoğunu instagramdan ekleme şerefine sahip oldum. sırf meraktan, acaba benim gibi tinderdan bu kızı ekleyen kaç kişi vardır diye düşündüm. sonra siktir et dedim. story'lerine göz gezdirirken bu kızlardan biri, tinderdan buna yazılan yaşı büyük, gel seninle evlenelim, adresini ver çiçek yollayayım diyen tipleri ifşa ettiğini gördüm. kusucaktım, yanımda torba uzatan insan yoktu.

tabii haksızlık etmeyelim, muhteşem fenotipe sahip, iyi eğitim almış kızlara da rastladım. ortalama güzel aile kızlarına da rastladım.

ecnebilerin tatile veya turistik gezi amaçlı geldikleri yerlerde türk erkeğinin şansı biraz daha artıyor. buluştuğum tek kişi olan fin, gayet samimiydi. muhabbetin devamı için benim konu açtığım kadar onun da konu açmışlığı, merak etmese dahi sormuş olduğu soru vardır. olması gerektiği gibi. türk kızlarının sarıya boyattığı saçlarının en şaşalısına doğuştan sahip olması da cabası. arkadaşlar beyaza yakın sarılıkta, pamuk gibi saç olur mu? işte bu gözler bunları da gördü. senin evrimine katkıda bulunan ağaca suya kurban.

tanımı da en sonda vereyim, türk kızlarının ego tatmini amaçlı kullandıkları app. erkeklerin like alamayıp kendilerine dert edinmemesi gereken app. yurtdışında en azından bir kere kullanılması gerekilen app.

hangisini seçerseniz artık.