şükela:  tümü | bugün
2825 entry daha
  • enteresan bir uygulama. kendi piyasamı değerlendirmek, hala giderim var mı maksadıyla kullanıyorum.

aslında enteresan olan uygulamadan ziyade, uygulamayı kullanan ülkelerdeki kişilerin beklentileri .

los angeles, las vegas, san diego'da 100 üzerinden 70 eşleşme oranına denk geldim. fakat, çomarlarımızın bildiği gibi bu şehirlerde sadece one night stand mantığı üzerine kullanılmıyor uygulama. baya, seviyeli ve düzeyli ilişki aranıyor. ve oralı olman bekleniyor. kızlar teklif ediyormuş olayı burada gerçek.

roma, floransa, venedik, amsterdam, mısır da pek kullanan yok.
    cape town'da kullanım oranı düşük, kullananlar genelde emekçi tayfa.

türkiye'de ise inişli çıkışlı olmak üzere şu an için 26 eşleşmem var. daha 1 tanesine yazmadım. enteresan olan şu ki, bana da kimse yazmadı. kimseyi silmiyorum. ama ben yazmadım diye birkaç gün sonra siliniyorum. istiyorlar ki, saldıray abi olalım. türk kadınlarındaki ego sorunu çözülmediği sürece ne yalanlar biter, ne de tinder'lar.
  • herkese motor olan karılar denk gelirken şansıma romantizm ve ilişki arayanlar denk gelmektedir yurtdışında. sikeyim böyle işi.
  • eşleşmem 100ü geçti ve kat kat fazlasını kaldırdım. artık yatişemiyorum ama çoğu yabancı. türk kızıyla hakketen konuşulmuyor. ne istediğini bilmeyen ve ilgi açlığını gidermek belki bir koca adayı bulabilmek için anlamsız hareketler sergileyen bir varlık bu türk kızı. ha türk eşleştiğim ve tek gece takıldığım çok oldu ama 30 eşleşmede 2-3 tane belki. yabancılar? artık yetişemiyorum.