şükela:  tümü | bugün
2575 entry daha
  • fake gps ile 2 saatte kiev'de 5 eşleşme yaşadığım uygulama. ukraynalılar ağızlarının tadını biliyor be. ama bir kopenhag değil. kiev'den sonraki hedefim asya pazarına açılmak.
  • turk kizlari egolu diyen keko abazanlar gelip "2 saatte kiev'de 5 tayland'da 15" diye diye kendi egolarini dipten cikarmaya calisirken ne kadar ezik olduklarinin farkindalar mi acaba. hayir meric de degilim turk kizindan genel olarak haz etmem de erkeginden ayri igreniyorum lan.
  • ''eski bir mirc abazani olarak bu "muhabbete marjinal giris yaparak `kariyi (evet bu tip beklentileri olanlar "kari"dir gozumde`) kafalama" olayinda fahri doktoram vardi bir zamanlar.''

entryisini yazan yazarın bana egosu dipte abazan demesi çok anlamsız. kiev'deki kadınla ne yapacağım acaba? zaten türkiye'deyim. sadece sohbet muhabbet amaçlı konuşuyorum. gerizekalı mıdır nedir? yazık sakat galiba. ben sadece plus üyeliği olanlara, veya fake gps ile kiev vesaire şehirlerde eşleşme nasıl olur diye merak edenler için yazdım. at sikine bak lan. kendi sikik sikik entry girmiş bir de iğreniyormuş. iğren sikime kadar. adamın entrylerinin alayı tinder ile alakalı bir de.

maymun gibi tipi var herhalde, eşleşme alamıyor bu başlıklarda eşleşme alan kişilere bok atıyor.
  • (bkz: tamam)

mesajla ilettigin kufurlere de tamam ezik cocuk. abazan olmak senin gibi ezik bir keko olmayi gerektirmiyor. "bakin beni beyenmiyoysunuz turk kizlayi ama baska ulkeleyde beyeniyoylay" temali yazina "merak edenler bilgilensin diye yazdim" demissin. engin bilgilerinden mahrum birakmadigin icin plaketini ugrayip almayi unutma.

cok saglam girmis cikartamiyor keko. 600-700 entry icinden 6-7 tane (4-5'i son bi kac gunde) girmisim ama bizim keko akit gibi algi pesinde. senin at hirsizi tipini sola kaydirip boyle aglatan turk kizlarini ah yapicam ben, yeter ki sen aglama.
  • (bkz: öjeni)
    salt dış görünüşle insan seçmek sadece bana mı nazi işi geliyor?
    "swipe left to gas chamber"

not: yermek icin degil tespit amacli dedim. aradaki benzerlik inanilmaz bagiriyor.
  • eşleşemediğin uygulama. o kadar eşleşemiyorsun ki fake kız profili açıp kendimle eşleşmeyi denedim yine eşleşemedim :/
  • sözlükçülerin hayvanlar gibi kullandığı uygulama. girilen entry sayısı facebook ve whatsappla başabaş. appstore da geçtiğimiz hafta en çok gelir elde eden uygulama oldu tinder 2 milyon uygulama arasında. kısa kesiyim şu an sevişen 1 milyon çift varsa yeminle 100 bini bu tinderdan tanışmıştır bizim hatunlar erkeklerden daha sevişgen yemin ediyorum.
  • ulan bu ne biçim uygulama, indirdim bakıyım ne var diye nerede +45 yaş üstü emekli teyze varsa mach olup duruyor yok 50 yaşındaki nene sana süperlike attı bilmem ne diye bildirim geliyor gece gece, sildim attım... gencecik yaşımda emekli teyzeler ile kırıştıramam, nene parası yiyemem yo dostum yo.
  • bir benim mi yüzüme gülüyor dediğim uygulamadır. eppeğini yiyip südünü içiyoruz.
  • daha bi tane gızınan meçleşemediğim uygulama.
    hayır yani şimdi tipsiz de değiliz. izmir gibi yerde olacak iş mi bu?
4 entry daha