şükela:  tümü | bugün
2359 entry daha
 • bir yıldır kullanıyorum ve an itibariyle 1006 eşleşmem var. eşleşdiğim kadınların neredeyse 300-500'ü ile hiç konuşmadım. konuştuklarımın çoğu ise 4-5 diyalogtan sonra yarım kaldı. neden yarım kaldığını birazdan anlatacağım.

  şimdi 1006 eşleşme deyince herkesi sağa kaydırdım sanacaksınız ama şöyle diyeyim; ortalama 10 kişiden birini sağa kaydırıyorum. bu kadar fazla eşleşmemin olmasının sevebi de rusya ve ukrayna'ya bu yıl birer kere gitmem oldu.

  her neyse; işte bolluk olunca ve eşleşme ihtimalinin fazla olduğunu görünce yazmaya üşeniyorsun. aman nasılsa bir sürü insan var diyorsun ve sen birine yazana kadar birkaç kişiyle daha eşleşiyorsun.

  bence tinder türkiye'de tanışabilmek için iyi bir araç ama yurt dışında bence zaman kaybı. moskova'da gün boyu tinder kovalamıştım, gece yoruldum bir club'a gittim, hop birini aldım çıktım.
 • bu aralar yağ gibi akan program. günde 4 kadınla eşleşmeye başladım. ya bir anda 24 yaşından sonra kıvanç filan oldum ya da kızlarımız çıtayı düşürdü demek isterdim ama yok nedeni bu değil. dünya genelinde eşleşen insanlar muhtemelen sohbet edip, sevişiyorlar filan ama burada bu bollukta bile mümkün değil. tamam kabul 2-3 yazışmaya adresini bile veren 1 eşleşmem oldu ama geneli ilk mesaja cevap vermiyor, instagram denen siteye filan yönlendirip takipçi kasıyor ya da arkadaşlarına filan gösterip bak bunca adam beni sikmek istiyor filan diyip ego tatmin ediyor. kısaca program yapması gereken insan eşleştirme işini layıkıyla yerine getiriyor ama türkiye için bu çok yetersiz. lüks bir yerde buluşma yeri ayarlayıp, hesabı erkeğe ödetse, kız kişiyi pamuklara filan sarsa belki iş yapar...

  edit: instagramı olmayanlara yürüyün beyler. ego yok. dert yok. tasa yok. muhabbet var. sevişme var. hayat var...
 • muhtemelen bu yazacaklarım defalarca yazılmıştır buraya ama ben de not düşeyim.

  geçen ay can sıkıntısından plus üyelik alıp başka ülkelerde durum neymiş diye yola koyuldum. isveç maceramı şuraya yazmıştım.

  (bkz: #1688069)

  gerçi burda da hayatımda sanırım iletişim kurup kurabileceğim en güzel kızın sorduğu nerelisin sorusuna türkiye diye cevap verince 2-3 saat konuştuğum kız cevap atmayı kesip eşleşmeyi kaldırmıştı sdflkj

  aklıma seul geldi ve ordan swipe'lamaya başladım. sevgili arkadaşlar böyle bir şey olamaz. gün boyu kullanmayıp sadece gece 10 dakika falan tindera girip uyudum. sabah telefonun internetini açmamla 5-6 tane eşleşme bildirimi geldi ki gayet de seçici davranıp öyle like atmıştım.

  tahran'da(iran kızları çok güzel,çok makyaj yapıyorlar,aşırı şekilde bi burun estetiği yaygın),minsk'de(slav ırkının en güzel kızlarının belarus'ta olduğu kaanatindeyim),buenos aires'de ne bileyim bir çok yerde günde en az 10 tane eşleşme almak mümkün.

  1 haftada eşleştiğim insanlardan tabi hepsine mesaj atmadım fakat 10-15 kişiye mesaj attıysam sadece 2 tanesi cevap vermemezlik yapmıştır. geri kalanlar gayet sıcakkanlı bir biçimde cevap verdi. havadan sudan 4-5 satır muhabbetten sonra hemen hepsi "seulde misin?,minskde misin?" tarzı sorular sordu ve bir şeyler yeme,içme muhabbeti döndü.

  ayrıca sadece seks amaçlı bir program olduğunu da düşünmüyorum. en azından tek başına dünyanın bi ucuna tek başına gittiysen sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak için faydalı bence.

  entry uzaktan beton bloğuna gibi görünmeye başladı kısa keseceğim. türkiye'de ise durum içler acısı. özellikle istanbul ve izmir'li kızlarımız gerçekten güzeller. dünyadaki bir çok lokasyona oranla bayağı güzeller ama çoğu instagramda takipçi kasıyor veya kaslı-bmw'li-yakışıklı-zengin berkecanlara pas veriyorlar.

  sırf kaç eşleşme alacağım diye istanbul'da epey bir like atıp sonuçlara baktığımda. 1 fake 1 eskort 1 tane de tinder'da kendisine atılan mesajları twitterında ifşa eden bi kezoyla eşleştim.

  yurtdışına çıkıyorsanız,sosyalleşme konusunda çekingenseniz veya canınız sıkılıp yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız kullanmaktan zarar gelmeyecek bir uygulama.
 • instagram profilini bağlayıp ya da twitter, instagram, snapchat kullanıcı adlarını yazarak takipçi kasan, bunun dışında uygulamayı silerek profilini görüntülenmeye bırakan veya silmeden, sağa kaydırmadan, kaydırsa da mesajlara bakmayan kadınlardan ne bu dünyada ne de ötekinde razı değilim ve olmayacağım.

  zaman çalan orospu çocukları sizi. yani söylenecek milyonlarca küfür var sanki ama gerçekten hak ediyorlarmış gibi de söylemek istemiyorum. yazık cidden.
 • sevişmek için son ümidi tinder olmuş abazanları sinirlendiren uygulama.
 • sayın sözlük yazarları ben tüm paramı alkole yatırdığım için pro üyelik alamıyorum. bari ben alamıyorsam nereden ne ekmek çıkar birkaç kişi faydalansın.

  hangi şehre gidecekseniz orada biraz kalın. atıyorum stockholm'e gittiyseniz orada 3-4 gün kalın. yoksa boşa like atmış olursunuz. hemen stockholm oradan da dur paris'e bakayım olayı yapmayın. az match alırsınız yoksa.

  öncelikle rusya, ukrayna gibi bölgelerde bana ekmek çıkmadı. çoğu ingilizce bilmiyor. asya pazarı gerçekten muhtesemdi. günahların ülkesi tayland da güzel match geliyor. ayrıca güney kore'de kralsın. ama onlar köpek eti yiyor deme lütfen. götür hatunları. ekmeksiz götür arkandan ağlamasın.

  iskandinavya gerçekten çok hoş. özellikle danimarkalı kızlarla çok güzel sohbetler ettim. çok güzel hatunları var. kopenhag da eşleşme alabilirsiniz. telefonumdakı screenshotlar gitmeseydi size ne gorseller atacaktım, çaylaklığımın bitmesini bekliyordum. :( aklıma takıldı, soğuk memleketlerin kızları neden çok güzel lan? (erzurum hariç)

  güney amerika'da nereyse hiç güzel kız yok ya da benim tipim değiller. brezilya'ya bakmak isterseniz bakın tabi.

  matematik dersindeki öğrenci gibi "ürtmenim bunlar gerçekte bizim ne işimize yarayacak" tarzında bir soru sorduğunuzu duyuyor gibiyim. hiçbir işimize yaramayacak. sadece yabancı kültürleri öğrenin, diliniz gelişsin. eğer çok iyi bir çocuk olursanız skype aracılığıyla sanal seks bile yapabilirsiniz. beni tatmin etmedi ama sizi bilemem. :)

  gelelim vatanımıza... havasına,suyuna taşına toprağına... şimdi feminist arkadaşlar bana saldırmasın ama türkiye'de gerçekten iş yok. bi kızla konuşuyordum nasılsın diyorum kötü diyor neden anlatabilirsin diyorum sanane diyor. vay emenike. ya konuştuğum 3 kızdan 5'i konuyu evliliğe bağlar mı ya? valla bağladılar. bu bahsettiğim kızlar da ortadan hallice güzel sayılabilecek kızlar. ama gavurun güzelliğini tutmuyor tabi.

  bilmem kaç entry girilmiş artık lütfen benimkisi son olsun. çünkü bu program yurtdışında iş yapar. turkiye'de tek tük kız düşürüp bende çalışıyor yeaa demeyin ağzınıza kürekle vururum. turkiye'de 1 olur 2 olur. 3 olmaz. bu program yurtdışında yaşıyorsanız tam bir nimet. nokta.

  https://hizliresim.com/x9eqro

  edit: ekleme.